Adet Kanı Büyüsü

Adet Kanı Büyüsü Nedir?

Adet kanı büyüsü, erkeğin ilgili kişiye bağlanmasını sağlayan bir büyü türüdür. Adet kanı büyüsünde kişiler kendi adet kanını kullanmaktadır. Adet kanı büyüsünün eksiksiz bir şekilde gerçekleşmesi için kurallara uyulması ve ritüellerin doğru bir şekilde gerçekleşmesi gerekmektedir. Her büyünün bir püf noktası vardır. Püf noktalara önem vermek bu işin doğasında vardır. Bu tür bilgilere sahip olan kişiler yaptığı büyülerin tesiri daha güçlü ve etkisi daha kuvvetli olmaktadır. Adet kanı büyüsü çok eski yıllardan beridir kullanılan bir büyü çeşididir. Büyü yapılırken dikkatli bir şekilde davranılması gerekmektedir. Adet kanı büyüsü yaptırıldıktan sonra hemen etki etmeyebilir. Bu duru kişiden kişiye göre değişiklik gösterir. Adet kanı büyüsü tecrübeli ve güvenilir bir medyum hoca tarafından yapılırsa etkisini kısa bir süre içerisinde gösterir. Bazı büyüler çok erken tepki verirken bazı büyülerin tepki vermesi 15 günü bulabiliyor. Karşıdaki kişinin sevgilisi varsa veya evliyse adet kanı büyüsünün etki etmesi biraz sürebilir. Bu nedenle bir medyum hoca vasıtasıyla yapılmalıdır. Bu tür büyü çeşitlerinde büyünün tam etki edebilmesi için emin olmak gerekir. Adet kanı büyüsü için kişiler en fazla 40 gün beklemeleri gerekmektedir. Dolayısıyla kişiler büyü yaptırdıktan sonra sabırlı olmaları gerekir.

Adet Kanı Büyüsü Belirtileri

Adet kanı büyüsünün birçok belirtisi bulunur. Bu belirtiler kişiden kişiye göre değişiklik gösterebilir. Belirtiler;

 • Büyü altında olan kişinin gözleri büyüyü yapan kişiden başka kimseyi görmez. Büyüyü yapan kişiye delicesine aşık olur.
 • Sürekli sorun yaşayan çiftlerin sorunları bir anda çözülür. Problemler rafa kaldırılır ve çözüm yolları aranır.
 • Kavga halinde olan çiftler büyü yapıldıktan sonra kavga etmez. Aradaki buzlar erir ve asla kavga edilmez.
 • Büyünün yapıldığı kişi sürekli eşinin yanında olmak ister. Özlem duygusu içerisinde olur ve asla yanından ayrılmak istemez.
 • Daha önce hiç konuşmayan çiftler, büyü yapıldıktan sonra bir anda muhabbet muhabbeti açar. Sürekli birbirleriyle konuşma ihtiyacı hissederler.
 • Çiftler birbirleriyle çok iyi iletişim halinde olurlar. Delicesine aşk yaşarlar. Bu durum çevreleri tarafından örnek bir çift olarak gösterilmesine neden olur.
 • Büyüden önce eşini terk etmek isteyen hatta boşanmak isteyen kişi bu büyüden sonra asla eşini terk edemez ve boşanamaz.
 • Daha önce terk edilme durumu oluşmuşsa büyüden sonra hemen eşine geri döner.

Adet kanı büyüsünün belirtileri bu şekildedir. Bu büyüyü yapacak olan kişinin uzman olması şarttır. Adet kanı büyüsünde tecrübesi olan ve bilgili olan medyum hocalarla çalışmak gerekir. Büyüyü doğru kişiye yaptırırsanız etkisi daha kısa sürede ortaya çıkar. Ayrıca büyünün kuvveti ve etkisi daha fazla ortaya çıkar.

Adet Kanı Büyüsü Dikkat Edilmesi Gerekenler

Adet kanı büyüsünü yaptırırken çok dikkatli olunması gerekir. Dikkat edilmezse adet kanı büyüsünün tutma ihtimali yoktur. Mutlaka dikkat edilmesi gerekenler:

 • Büyüyü yaptırdıktan sonra kimseye bahsetmemeniz gerekmektedir. Yalnızca büyüyü yapan kişi ve sizin aranızda bir sır olarak kalmalıdır. Bir kişiyle paylaşılması bile büyünün tutmamasına neden olur. 
 • Büyüyü yaptıran kişi sabretmelidir. Büyüler genellikle 10 günde sonuç verir. Ancak bazı kişilerde bu süre 40 günü bulabiliyor.
 • Büyünün 40 gün beklenmesinden sonra herhangi bir belirti ortaya çıkmamışsa büyünün yapımında problem olabilir. Büyünün baştan tekrar yapılması gerekmektedir.
 • Büyü yapılırken size söylenecek olan ritüelleri yerine getirmeniz gerekir.
 • Büyü yapımı esnasında medyum hocaya doğru bilgiler vermelisiniz. Yanlış bilgi verilmesi durumunda büyü tutmaz.
 • Büyüyü yaptıran kişi, büyünün yapıldığı kişi ile asla konuşmamalıdır.