Aşık Etme Duası

Aşık Etme Duası

Aşık etme dualar, geçişten günümüze kadar edilen ve etkisini gösteren bir duadır. Aşık etme duası doğru bir şekilde okunduktan sonra etkisini kısa süre içerisinde göstermeye başlar. Aşık etme duasından sonra istediğiniz kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz. Aşık etme duası okunurken bununla ilgili kuralları ve şartları iyice bilmek gerekir. Uzakta yaşayan birisini kendinize aşık etmek için fotoğraflarını kullanabilirsiniz. Bunun için uzaktan kör kütük bir şekilde aşık edebilmek karşı tarafın hislerini değiştirme yolunda önemli bir adım atabilirsiniz. Aşık etmek istediğiniz kişinin bir adet fotoğrafını almanız gerekmektedir. Bunun için fotoğrafla birlikte aşık etme duasını okuyarak karşı tarafın size aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Fotoğrafın üzerine aşık etme duasını okuduktan sonra besmele çekerek duanın okuma aşamasını başarılı bir şekilde uygulamış olursunuz. 

Aşık Etme Duasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Aşık etme duası okunurken dikkat edilmesi gereken bazı kurallar mevcuttur. Bu kuralları dikkate alarak duayı ettiğiniz zaman duanın etkisi daha kısa süre içerisinde gerçekleşir. Bu sayede edilen dua hemen etkisini göstermeye başlamaktadır. Aşık etme duasında dikkat edilmesi gerekenler şu şekildedir:

  • Aşık etme duası okunurken iyi niyetle temiz bir şekilde yapılması gerekmektedir. Temiz düşünceleri kullanarak edilen dualar daha çabuk etki gösterir.
  • Aşık etme duası okunurken mutlaka abdestli bir şekilde okunmuş olması gerekmektedir.
  • Ayrıca aşık etme duasını okumadan önce herhangi bir büyü geçmişi bulunmamış olmalıdır. Kişinin kötü davranışlardan uzak durması gerekmektedir.

Aşık etme duasında bu kurallara dikkat edildiği sürece aşık etme duasında dilenen tüm dilekler anında gerçekleşir. Bu kişiler dua ettikten kısa bir süre sonra sevdiklerine kavuşmaktadır.

Aşık Etme Duası Süresi

Aşık etme duasında belirlenen herhangi bir süre yoktur. Kendinize aşık etmek istediğiniz kişiye ettiğiniz duadan sonra etki etme süresi kişiden kişiye göre değişiklik gösterir. Ayrıca aşık etme duasında gerekli olan kurallara uyulması ve şartların yerine getirilmesi aşık etme duasının etkisine katkıda bulunur. Bunun gibi temel sebepler duayı etkileyebilir. Aşık etme duası okunduktan hemen ertesi gün sonrası etkisini göstermeye başlayabilir. Duanın etki süresi ertesi gün olabileceği gibi 3 gün sonrası bile olabilir. Aşık etme duası okunduktan sonra 1 hafta içerisinde etkisini kesinlikle göstermeye başlar. 1 hafta içerisinde aşık etme duasının etkilerini görmeye başlarsınız.

Aşık Etme Duası Etkili mi?

Aşık etme duası gereken kurallara ve şartlar uyulduğu takdirde çok etkili bir duadır. Şartlara uyulduğu takdirde etkisini 24 saat içerisinde bile gösterebilir. Aşık etme duası okunduktan sonra oluşan platonik aşklar bir süre sonra yerini gerçek aşka bırakarak karşılık ilişkiye dönüşür. Aşık etme duasını yalnızca sevgililer yapabilir gibi bir durumu yoktur. Aşık etme duasını evli çiftler veya eski eşler bile yapabilir. Özellikle evli olan kişilerin ilişkilerinde sarsıntılar meydana geldiğinde aşık etme duasına başvurulabilir. Evli kişiler ilişkilerini kurtarmak adına aşık etme duasını icra edebilir. Sevgilisinin veya eşinin kendisine daha sıkıya bağlanmasını isteyen kişiler aşık etme duasını okuyabilir. Bununla alakalı birçok sure bulunmaktadır. Kevser Suresi, Bakara Suresi, Nas Suresi, Felak Suresi ve Rahman suresinde bu konuyla alakalı kadınların erkeklerle buluşabilmeleri için dualar bulunmaktadır. Çeşitli internet sitelerinde bu dualar hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz. Dualardan önce edinilmesi gereken şartlara göz atarak aşık etme dualarına başlayabilirsiniz. Aşık etme duaları okunmadan önce mutlaka abdest alınması gerektiğini unutmamanız gerekir. Bütün şartlar yerine getirilirse erkeklerin duaları hızlı bir şekilde kabul olur.