Nohut Büyüsü

Nohut Büyüsü Nedir?

Nohut büyüsü, yapılan kişiye aşık edilme amacıyla yapılan bir büyü türüdür. Nohut büyüsü sayesinde sevdiklerinizi elde edebilirsiniz. Giden sevgiliyi geri getirmek için nohut büyüsü yapılabilir. Nohut büyüsü ile ilgili internet üzerinde birçok bilgi bulunur. İnternet üzerinde nohut büyüsüyle ilgili yazan yazılara kişilerin itibar etmemesi önemlidir. Bunun nedeni ciddi bir büyü olduğu için kişiler bu yazıları okuyarak tek başına büyü yapmaya kalkmaktadır. Bu nedenle nohut büyüsünün evde tek başına yapılması önerilmemektedir. Tesiri güçlü ve etkili bir büyü olduğu için yanlış yapılması durumunda ortaya olumsuz olaylar çıkabilir. Büyük problemlerin ortaya çıkmasını engellemek için nohut büyüsünü tek başınıza yapmamanız gerekmektedir. Nohut büyüsünü yaptırmak istiyorsanız bu konuda bir bilene danışmanız şarttır. Nohut büyüsünü işinin ehli bir medyum hocaya yaptırarak güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Bunu yapabilmek için çeşitli internet siteleri üzerinden medyum hocaları araştırabilirsiniz. Medyum hocaların güvenilir ve ilim sahibi olması önemlidir. Bu konuda daha önce büyüyü yaptırmış kişilerle iletişime geçerek hangi medyum hocayla çalıştıklarını araştırabilirsiniz. Nohut büyüsü için detaylı bir araştırma süreci gerekebilir. Fakat bunun sonucu güzel olacağı için edilen zahmete değerdir. Nohut büyüsünün birbirinden farklı yöntemleri olduğu için asla kendi başınıza yapmaya kalkışmayınız.

Nohut Büyüsünün Etkisi

Nohut büyüsünün etkisi ve belirtileri, büyü yapıldıktan hemen sonra kendini göstermeye başlar. Büyü yapılan kişiler gün içerisinde bazı belirtilerle karşı karşıya kalır. Bu belirtiler:

  • Nohut büyüsü yapılan kişide ilk gün kendisini garip hisseder. Kişi, şuursuz bir şekilde etrafta gezer. Bu süre zarfında bazı değerli eşyalarını kaybedebilir. Başına çeşitli şekilde olumsuzluklar gelebilir. 
  • Nohut büyüsü yapılan kişide devamlı uyuklama isteği gelir. Büyünün etkisi altında olan kişi ikinci gününde sabahları yataktan kalkmakta zorlanır. Tüm gün uyumak ister.
  • Büyü yapıldıktan sonraki üçüncü günse kişide sakarlıklar ortaya çıkar. Taşıması gereken bardakları düşürür veya sürekli bir yerlere takılarak düşme tehlikesi yaşar. Bu süre zarfında kendini sakar hisseder.
  • Büyü yapılan kişinin dördüncü gününde büyüyü yaptıran kişiyi düşünmeye başlar. 
  • Nohut büyüsünde son gün olarak bilinen beşinci gündeyse kişinin aklında büyüyü yapan kişi asla çıkmaz. Zihnini sürekli meşgul eder. Sürekli onu düşünerek onunla iletişim kurmak ister.

Nohut büyüsünün etkisi bu şekildedir. Doğru yapıldığı zaman yukarıdaki belirtiler sırasıyla ortaya çıkmaya başlar. Büyü yaklaşık 5 gün sürer. Farklı tür büyülerde süreler değişiklik gösterebilir. Büyülenen kişi büyüyü yapan kişiyle iletişime geçtiği zaman büyü amacına ulaşır.

Nohut Büyüsü Belirtileri

Nohut büyüsünün yapıldığını anlamak oldukça kolaydır. Çok güçlü bir büyü olduğu için bazı belirtiler anında ortaya çıkmaya başlar. Bu belirtiler:

  • Büyü yapılan kişide bir tembelleşme hali meydana gelir. Tembel halindeyken hiçbir şey yapmak istemez. 
  • Nohut büyüsü yapıldıktan sonra kişinin hayat kalitesi ciddi bir şekilde düşer. Kişi, hayattan keyif alamadan yaşamına devam etmeye çalışır.
  • Büyünün yapıldığı kişinin kendisini izole etme isteği gelir. İnsanlardan devamlı uzak olma ihtiyacı hisseder.
  • Büyülenen kişide bunalım ortaya çıkabilir. Bunun sonucunda kişide depresyon belirtileri görülmeye başlanır. Bazı olumsuz duygu ve düşünceler kapılmış olabilir.

Nohut büyüsünün belirtileri bu şekildedir. Nohut büyüsü, en hızlı etkisini gösteren büyülerden birisidir. Doğru yapıldığı takdirde yukarıdaki belirtiler kendisinde görülmeye başlanır. Kişide bipolar bozukluk ortaya çıkabilir. Bir gün kendisini iyi hissederken diğer gün kendisini depresif ve bunalmış hissedebilir. Büyü yapılan kişiler bu davranışları nedeniyle çevresi tarafından sürekli olarak dengesiz birisi olarak algılanabilir.

Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü Nedir?

Aşk büyüsü, istenilen kişinin kolay bir şekilde aşık edilebilen bir büyü çeşididir. Aşk büyüsü oldukça kuvvetli ve etkisi güçlü bir büyüdür. Bu büyüyle birlikte istenilen sevgiliyi kendinize bağlayabilirsiniz. Aşk büyüsünün temel amacı, insanları birbirlerine aşık etmektir. Aşk büyüsünün olmasıyla kişiler sevdikleri kişiyi kendisine aşık edebilir. Platonik olarak kalmasını istemeyen kişiler aşk büyüsü yaparak ömür boyu aşk yaşayabilirler. Aşk büyüsü sayesinde çevrenizde kimi etkilemek istiyorsanız onu kendinize bu büyü sayesinde aşık edebilirsiniz. Aşk büyüsü yapıldıktan sonra ilgili kişi sizde ilgi duymaya başlar. Ardından diğer belirtileri gösterir. Aşk büyüsü genellikle aşk yaşaması imkansız olan kişilerde işe yarar. Ancak doğru bir medyum hocayla yapıldığı zaman herkeste işe yarayabilir. Aşk büyüsünün sayesinde sevdiğiniz kişiyi kendinize bağlayarak ömür boyu mutlulukla yaşayabilirsiniz. Aşk büyüsü yaparak gerçek hayatta aşkı yaşamanız mümkündür. Sevgilinizden ayrıldığınız zaman giden sevgiliyi geri getirmek için aşk büyüsü yaparak kendinize bağlayabilirsiniz. Ayrıca evlilikler bitme eşiğinde olsa bile aşk büyüsü yaparak evlilik kurtarılabilir.

Aşk Büyüsü için Medyum

Aşk büyüsünün tesiri ve etkisi çok kuvvetlidir. Bu nedenle bu konuda uzman ve bilgili medyum hocalarla çalışmanız gerekmektedir. Aşk büyüsü, çok kudretli bir büyü olduğu için diğer büyülerden daha üstün olarak kabul edilebilir. Yanlış yapılması durumunda ters tepki vererek size zarar verebilir. Aşk büyüsü yapıldıktan sonra etkisini çabuk gösterir. Bu büyünün ne kadar kudretli bir yapıya sahip olduğunu gösterir. Aşk büyüsünün yanlış kişiye yapılması durumunda yanlış kişi size aşık olabilir. Bu nedenle dikkatli bir şekilde hatasız olarak yapılması gerekmektedir. Yanlış kişinin aşık edilmesi ilerleyen zamanlarda soğuma olabilir. Geri dönülemez hataları yapmamak adına bu konuda bilgili ve tecrübeli bir medyum hocayla çalışmak iyi bir fikirdir. Aşk büyüsü yapımında bazen ters tepki gösterebilir. Bunun sonucunda kişilerde aşk duygusu yerine nefret duygusu oluşabilir. Büyü kime yapılmışsa nefret etmeye başlar. Aşk büyüsü yapılırken çeşitli dualar okunur. Ayrıca çeşitli tılsımlı sözcüklere başvurulur. Bu sözlerin söylenmesinde herhangi bir hata olmaması gerekir. Dua okunurken duanın yarıda bırakılmaması gerekir. Eksiksiz ve baştan sona doğru bir şekilde okunmalıdır. Dualar eksik ve yanlış okunursa duaya tekrar baştan başlayarak okunması gerekmektedir. Aksi takdirde aşk büyüsü tutmaz. Bunun gibi kurallara dikkat edecek medyum hocalara başvurmak şarttır. Aşk büyüsünü yaptırmadan önce detaylı bir araştırma sürecinden geçmeniz gerekmektedir.

Aşk Büyüsünün Sonuçları

Aşk büyüsü yapıldıktan sonra kişiler arasında bir sevgi seli yaşanır. En büyük belirtisi derin sevgi belirtileridir. Kişi adeta yumuşak başlı olur ve sevgisini gösterir. Aşk büyüsü yapılan kişi sürekli bir özlem duygusu içerisinde olur. Bunun nedeni aşık olduğu kişiyle sürekli vakit geçirmek istemesidir. Aşık olduğu için kendini mutlu hisseder ve geceleri rüyasında görebilir. Eski sevgiliyi geri getirmek için yapılan aşk büyülerinde sevgililer yeniden bir araya gelir. Büyü yapıldıktan hemen sonra birbirlerini ararlar ve buluşup sevgili olurlar. Aşk büyüleri sadece sevgililer üzerinde yapılmaz. Aşk büyüsü, eski eşlere yapılabilir. Aşk büyüsü yapıldıktan sonra eski eşe karşı bir ilgi artışı meydana gelir. Kişiler gözlerini eski eşlerinden alamazlar. Aşk büyüsü yapıldıktan sonra hiç görüşmeyen ve sohbet etmeyen kişiler bir anda muhabbet delisi olurlar. Birbirleriyle güzel vakit geçirerek eski eşlerine daha sadık bir birey haline gelirler. Aşk büyüsü, iyi niyetli bir büyüdür. Halk arasında en çok tercih edilen ve popüler büyüler arasında aşk büyüsü bulunur.