Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü Nedir?

Ayırma büyüsü, çiftlerin mutsuz olması durumunda onların ayrılması için yapılan büyülere denir. Ayırma büyüsü, zorla evlendirilen kişilere yapılabilir. Ayırma büyüsü güçlü ve kuvvetlidir. Ayırma büyüsünün güçlü ve tesiri kuvvetli olması için bu konuda tecrübeli bir medyum hocasına gidilmesi gerekmektedir. Ayırma büyüsü yapılan çiftler bir anda birbirinden hoşlanmayarak ayrılmak isterler. Bu büyünün belirtilerinden birisidir. Büyünün sayesinde mutsuz giden evlilikler anında sonlanır ve zorla evlendirilen kişiler ayrılarak daha özgür bir hayata adım atar. Ayrıca aşık olunan kişinin kocasından ayırmak adına ayırma büyüsü yapılabilir. Ayırma büyüsünü yaptırırken kullanılan niyet çok önemlidir. Bu niyet kullanım amacını belirler. Niyet doğru bir şekilde kullanılırsa ayırma büyüsü çok kuvvetli bir şekilde hemen tesir etmeye başlar. Ayırma büyüsünün belirtilerinin ilk görülmeye başladığı anda büyünün işe yaradığını anlamak mümkündür. Ayırma büyüsünde çok sevdiğiniz bir kişinin başı bağlıysa bu büyü sayesinde sevdiğinize kavuşabilirsiniz. Ayırma büyüsünü doğru bir şekilde uygulamak çok önemlidir.

Ayırma Büyüsünün Sonuçları

Ayırma büyüsünün yapıldıktan hemen sonra belirtileri görülmeye başlanır. Karı koca çiftlere doğru bir şekilde büyü uygulanırsa sorun çıkmadan hemen tesir etmeye başlar. Bu nedenler çiftlerde büyü yapıldıktan sonra değişim görülmeye başlanır. Ayırma büyüsü yapıldıktan sonra evlilerin davranışlarında veya hal, hareketlerinde değişimler meydana gelir. Bu değişimler:

  • Ayırma büyüsü yapıldıktan sonra evli çiftlerde birkaç gün içinde birbirlerinden soğumaya başlarlar. Bu süre zarfında birbirine hissedilen duygular bir anda kaybolmuş olur.
  • Ayırma büyüsü yapıldıktan sonra aynı evde kalınmak istemez. Genellikle yedinci günden sonra bu değişim görülür.
  • Yedinci günün sonunda evden ayrılmak istemeleri sonucunda yaklaşık on gün sonra birbirlerine ayrılmak istediklerini açıklarlar.
  • Açıklamadan 15 gün sonra bu ilişkinin hiçbir şekilde yürümeyeceğini anlayarak düşünmeye başlarlar.
  • Tüm bunların sonucunda çiftler boşanmaya karar verir. Boşanmaya karar verdikten sonra ilgili boşanma prosedürlerini yoluna koyar.
  • Boşandıktan sonra 1 ay içerisinde çiftler tamamen ayrılır. Bu süre zarfında çiftler evden eşyalarını alarak temelli olarak taşınır.

Ayırma büyüsünün sonuçları bu şekildedir. Ayırma büyüsü yapıldıktan sonra toplamda 1 ay içerisinde büyünün etkisi çiftlere tamamen etki eder. Arından çiftler tamamen ayrılır. Çiftler ayrıldıktan sonra sevdiğiniz kişinin evli olmamasından dolayı istediğiniz kişiyle evlenerek amacınıza ulaşmış bir şekilde yolunuza devam edersiniz. Ayırma büyüsünün sayesinde bir ömür boyu mutlulukla hayatınıza devam edersiniz.

Ayırma Büyüsünü Kimler Yapar?

Ayırma büyüsünü yapmak isteyen kişiler bu büyüyü evde yapmamaları önerilmektedir. Büyünün kuvveti ve etkisi çok etkili olduğu için ev içerisinde büyünün yanlış yapılması durumunda olumsuz durumlar ortaya çıkabilir. Bu nedenle evde tek başınıza yapmaya kalkmayınız. Bu hatalarla geri dönüşü olmayan bir yola girme ihtimaliniz bulunmaktadır. Ayırma büyüsünü yaptırmak istiyorsanız bu konuda tecrübeli ve işinde bilgili bir medyum hocayla çalışmanı tavsiye edilmektedir. Medyum hocanın seçimini iyi bir şekilde yapmak gerekir. Güvenilir bir medyum hocası bulabilmek için birçok internet sitesi bulunmaktadır. Bu sitelerden medyum hocası araştırması yapabilirsiniz. Ayrıca ayırma büyüsü, halk arasında en çok tercih edilen ve popüler olan büyülerden birisi olduğu için bu konuda aha önce yaptırmış kişilere soru sorabilirsiniz. Ayırma büyüsünü doğru ellere teslim ettiğiniz zaman amacınıza daha kısa bir şekilde ulaşmış olursunuz. İşinin ehli olan medyum hocaları çeşitli medyum sitelerinden insanlarla iletişime geçerek bulabilirsiniz. Güvenilir, bilgili, ilgili ve tecrübeli bir medyum hocası bulmak için detaylı araştırma yapmanız gerekebilir. Ancak alacağını sonuçlara değen bir araştırma süreci olacaktır.