Aşk Duası

Aşk Duası Nedir?

Aşk duası, genellikle aşık olmak isteyen kişiler tarafından veya kendisine aşık olmasını istediği kişiler tarafından edilen duadır. Aşk duası yapılırken İslami usullere göre yapılması gerekmektedir. Buna dikkat edilmelidir. Bunun yapılmasının nedeni aşk duasının çok daha kısa bir süre içerisinde kabul görmesini sağlamak içindir. Aşk duasının daha hızlı sonuçlanması için İslami usullere göre yapılması gerekir. Aşk duasını eden kişiler bu tür çalışmaların ne kadar kuvvetli olduğunu test etmiş kişiler arasında başta gelmektedir. Bu konuda tecrübeli olan kişiler evli olan ve aşık olan kişilerin genellikle aşk duası yaptırdıklarını iyi bilmektedir. Mutlu birlikteliklerden önce aşk duası uygulaması yapılması normal olarak karşılanır. Halk arasında en çok yapılan dualardan birisidir. Bu duaların edilme sebebi evli çiftlerin aşk ile hayatlarına devam etmesini sağlamak içindir. Günümüzde insanlar gönüllerini eşleriyle bir tutmak amacıyla aşk duasına başvurmaktadır. İslam dininde müminler için çaresiz kalındığında ve problem yaşandığında müminlere dua etmeleri tavsiye edilmektedir. Birçok yerde bu konuyla alakalı edebilecekleri dualar bulunmaktadır. Aşk duası son derece etkili bir duadır. Özellikle günümüzde insanlar aşk duasıyla ilgili internet üzerinde çeşitli araştırmalar yapmaktadır. Özellikle sevdikleri kişiyle kavuşmak isteyen kişiler aşk dualarını araştırmaktadır. Aşk duasını yapabilmek için bu konuda alimlerden bilgi alınabilir. Bu konuda çeşitli dua ve zaman bilgisi verilmektedir. Birbirleriyle kavuşmak isteyen kişiler aşk duasını edebilir. Bu sayede kişiler ömür boyu mutlu olarak hayatlarına devam ederler.

Aşk Duasını Kimler Yapar?

Aşk duasını karşılıklı ilişkiler adına yapılmak istenirse yapılabilir. Tek taraflı aşk duası edilemez. İlgi ve şefkat görmek isteyen kişiler aşk duasını icra edebilir. Ancak tek taraflı bir ilişki için aşk duası icra edilemez. Bu kişilerin aşk duası edebilmesi için kendisi değil annesi, babası veya kardeşleri tarafından vesile olmak amacıyla aşk duası edilebilir. Aşk duası bu şekilde uygulanır. Örnek olarak bir birey aşık olduğu kişiyle birlikte olamıyorsa ve karşılarına engel çıkıyorsa kişinin annesi tarafından kişiye özel olarak muradına ermesi bakımından aşk duaları edilebilir. Bu durumda herhangi bir sakınca bulunmamaktadır. Bu nedenle aşk duasını kadın, erkek, anne, baba ve herkes yapabilir. Aşk duasını herkes yapabilir. Yalnızca mantıklı sebeplerin olması gerekmektedir. 

Aşk Duasını Kimler Yapamaz?

Aşk duası, kadınlar ve erkekler tarafından yapılabilen bir duadır. Bu dua her zaman karşı cinsle alakalı sonuçlar almak adına yapılan bir dua olmalıdır. Aşk dualarının yanlış kişilerce yapılması kişinin manevi olarak zarara girmesine neden olabilir. Ayrıca ciddi bir okuma yapacağı için tehlikeli işlere kalkışmamalıdır. Aşk duasını okumaması gereken kişiler şunlardır;

  • Aşk duasını, başkasının nikahında olan kadınlar ve erkekler okumamalıdır.
  • Evliliğe aykırı olan akrabalar
  • Putperest olan kadınlar ve erkekler
  • Öz kardeşi olan kişiler birbirine aşk duası yapamaz.

Aşık Duasının Zamanı

Aşk duası, birbirinden farklı olarak bir araya gelen dualardan oluşmaktadır. Bu konuda çok bilgili olan alimler kişiler bazı aşk duası tavsiyesi vermektedir. Aşk duaları tavsiyesi verilirken bununla ilgili zaman bilgisi verilmektedir. Kişinin aşk duasını ne zaman yapacağı bu tavsiyeyle belli olur. Çok bilgili alimlerin tavsiyeleri üzerine aşk duaları, farz namazları sırasında secdeden kalkmadan okunmalıdır. Aşk duaları için en uygun zaman dilimi ikindi namazı sonrasıdır. Kişiler aşk duasını namazdan önce okumak istiyorsa mutlaka abdest alması gerekmektedir. Bu konuda bilgili alimler bu şekilde buyurmaktadır. Aşk duasını icra etmek için abdestli bir şekilde okunabilir. 

Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü Nedir?

Aşk büyüsü, istenilen kişinin kolay bir şekilde aşık edilebilen bir büyü çeşididir. Aşk büyüsü oldukça kuvvetli ve etkisi güçlü bir büyüdür. Bu büyüyle birlikte istenilen sevgiliyi kendinize bağlayabilirsiniz. Aşk büyüsünün temel amacı, insanları birbirlerine aşık etmektir. Aşk büyüsünün olmasıyla kişiler sevdikleri kişiyi kendisine aşık edebilir. Platonik olarak kalmasını istemeyen kişiler aşk büyüsü yaparak ömür boyu aşk yaşayabilirler. Aşk büyüsü sayesinde çevrenizde kimi etkilemek istiyorsanız onu kendinize bu büyü sayesinde aşık edebilirsiniz. Aşk büyüsü yapıldıktan sonra ilgili kişi sizde ilgi duymaya başlar. Ardından diğer belirtileri gösterir. Aşk büyüsü genellikle aşk yaşaması imkansız olan kişilerde işe yarar. Ancak doğru bir medyum hocayla yapıldığı zaman herkeste işe yarayabilir. Aşk büyüsünün sayesinde sevdiğiniz kişiyi kendinize bağlayarak ömür boyu mutlulukla yaşayabilirsiniz. Aşk büyüsü yaparak gerçek hayatta aşkı yaşamanız mümkündür. Sevgilinizden ayrıldığınız zaman giden sevgiliyi geri getirmek için aşk büyüsü yaparak kendinize bağlayabilirsiniz. Ayrıca evlilikler bitme eşiğinde olsa bile aşk büyüsü yaparak evlilik kurtarılabilir.

Aşk Büyüsü için Medyum

Aşk büyüsünün tesiri ve etkisi çok kuvvetlidir. Bu nedenle bu konuda uzman ve bilgili medyum hocalarla çalışmanız gerekmektedir. Aşk büyüsü, çok kudretli bir büyü olduğu için diğer büyülerden daha üstün olarak kabul edilebilir. Yanlış yapılması durumunda ters tepki vererek size zarar verebilir. Aşk büyüsü yapıldıktan sonra etkisini çabuk gösterir. Bu büyünün ne kadar kudretli bir yapıya sahip olduğunu gösterir. Aşk büyüsünün yanlış kişiye yapılması durumunda yanlış kişi size aşık olabilir. Bu nedenle dikkatli bir şekilde hatasız olarak yapılması gerekmektedir. Yanlış kişinin aşık edilmesi ilerleyen zamanlarda soğuma olabilir. Geri dönülemez hataları yapmamak adına bu konuda bilgili ve tecrübeli bir medyum hocayla çalışmak iyi bir fikirdir. Aşk büyüsü yapımında bazen ters tepki gösterebilir. Bunun sonucunda kişilerde aşk duygusu yerine nefret duygusu oluşabilir. Büyü kime yapılmışsa nefret etmeye başlar. Aşk büyüsü yapılırken çeşitli dualar okunur. Ayrıca çeşitli tılsımlı sözcüklere başvurulur. Bu sözlerin söylenmesinde herhangi bir hata olmaması gerekir. Dua okunurken duanın yarıda bırakılmaması gerekir. Eksiksiz ve baştan sona doğru bir şekilde okunmalıdır. Dualar eksik ve yanlış okunursa duaya tekrar baştan başlayarak okunması gerekmektedir. Aksi takdirde aşk büyüsü tutmaz. Bunun gibi kurallara dikkat edecek medyum hocalara başvurmak şarttır. Aşk büyüsünü yaptırmadan önce detaylı bir araştırma sürecinden geçmeniz gerekmektedir.

Aşk Büyüsünün Sonuçları

Aşk büyüsü yapıldıktan sonra kişiler arasında bir sevgi seli yaşanır. En büyük belirtisi derin sevgi belirtileridir. Kişi adeta yumuşak başlı olur ve sevgisini gösterir. Aşk büyüsü yapılan kişi sürekli bir özlem duygusu içerisinde olur. Bunun nedeni aşık olduğu kişiyle sürekli vakit geçirmek istemesidir. Aşık olduğu için kendini mutlu hisseder ve geceleri rüyasında görebilir. Eski sevgiliyi geri getirmek için yapılan aşk büyülerinde sevgililer yeniden bir araya gelir. Büyü yapıldıktan hemen sonra birbirlerini ararlar ve buluşup sevgili olurlar. Aşk büyüleri sadece sevgililer üzerinde yapılmaz. Aşk büyüsü, eski eşlere yapılabilir. Aşk büyüsü yapıldıktan sonra eski eşe karşı bir ilgi artışı meydana gelir. Kişiler gözlerini eski eşlerinden alamazlar. Aşk büyüsü yapıldıktan sonra hiç görüşmeyen ve sohbet etmeyen kişiler bir anda muhabbet delisi olurlar. Birbirleriyle güzel vakit geçirerek eski eşlerine daha sadık bir birey haline gelirler. Aşk büyüsü, iyi niyetli bir büyüdür. Halk arasında en çok tercih edilen ve popüler büyüler arasında aşk büyüsü bulunur.