Geri Getirme Büyüsü

Geri Getirme Büyüsü Nedir?

Geri getirme büyüsü yapımı genellikle eski eş için veya eski sevgililer için yapılmaktadır. Geri getirme büyüsünü yaptırırken mutlaka bir büyü hocasına kim için büyü yaptırmak istediğinizi söylemelisiniz. Geri getirme büyüsü çok uzun yıllardır yapılmaktadır. Geri getirmesi en güçlü etkiye sahip büyülerden birisidir. Büyünün ritüellerinin yapılması zor değildir. Geri getirme büyüsünü yaptırmanız için geçerli bir sebebiniz olmalıdır. Büyü için aşk acısı çekenler, evliliği bitme noktasına gelenler veya sevgilisiyle yeniden kavuşmak isteyenler bu büyüyü yaptırabilir. Büyü yaptırmanın herhangi bir cinsiyet ayrımı yoktur. Büyüyü erkekler ve kadınlar yaptırabilir. Geri getirme büyüsünün etkili olabilmesi için bazı kuralları ve şartları yerine getirmek gerekir. Büyünün daha iyi bir etkiye sahip olması isteniyorsa bu kuralları harfiyen yerine getirmelisiniz. Geri getirme büyüsü için yapılması gereken tek şart bir medyum hocayla çalışmaktır. Ayrıca geri getirme büyüsüyle alakalı tüm bildiklerinizi medyum hocaya aktarmanız gerekmektedir. Büyüyü yaptıran kişiler büyüyü yaptırdıktan sonra yapması ilk gereken şey sabretmektir. Geri getirme büyüsü gecikmeli bile olsa tutabilir. Ancak bazı büyülerde tam etkili olmadan büyünün tutması biraz zaman alabilir. Bu nedenle sabretmeyi öğrenmeniz gerekmektedir. Büyünün tutmaması nedeniyle kişiler söylenmemeli ve isyan etmemelidir. Ayrıca büyüyü yaptırdıktan sonra yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım edilmelidir. Yardım yapmak yerine başka birinin adına yardımlar da yapılabilir. 

Geri Getirme Büyüsü Faydaları

Geri getirme büyüsünün birçok faydası bulunmaktadır. Geri getirme büyüsünün popüler olmasının en büyük nedenlerinden birisi budur. Geri getirme büyüsünü yaptıran kişiler şunların faydasını görecektir:

  • Büyüyü yaptıran kişi aşk acısı gibi hisleri biter.
  • Geri getirme büyüsünü yaptıran kişi sevgilisine veya yaptırdığı kişinin geri dönmesini sağlar.
  • Büyünün yapıldığı kişiyle olan sohbet artar.
  • Büyü yaptıran kişiyle büyü yapılan kişi arasında samimi bağ hiçbir zaman bozulmaz.
  • Büyünün yapıldığı kişiyle büyü yaptırdığı kişi birlikte bütün engelleri aşar.
  • Çiftler örnek bir çift olarak çevresindeki insanlar tarafından örnek olarak gösterilebilir.

Geri getirme büyüsünün yararları bunlardır. Yararlarının etkileyici olması geri getirme büyüsünün tercih edilme nedenlerinden birisidir. Bu konuda tecrübeli medyum hocalarla birlikte çalışarak geri getirme büyüsünü yaptırabilirsiniz.

Geri Getirme Büyüsü Dikkat Edilmesi Gerekenler

Günümüzde geri getirme büyüsü en etkili büyülerden birisidir. Geri getirme büyüsünü yaparken daha çok etkili olabilmesi için dikkat etmeniz gerekenler;

  • Geri getirme büyüsü sırasında dua yapıldıktan sonra etkisini hemen beklememelisiniz. Herkes için büyünün etki süresi farklı şekilde işlemektedir. Birisi 3 gün içinde büyünün etkisini görürken başka bir kişi büyünün etkisini 40 gün sonra dahi görebilir. Bu nedenle sabırlı olmak gerekmektedir. 
  • Geri getirme büyüsü yapılırken okunan duanın yarı bırakılmaması gerekir. Yarı bırakılan bir duayı yeniden başlayarak okunması gerekmektedir. Eğer kalındığı yerden devam edilirse geri getirme büyüsü tutmaz.
  • Geri getirme büyüsü sırasında dua okunurken duanın okunacak kişi tarafından ses tonunun iyi ayarlanması gerekmektedir. Ses tonu duanın okunduğu sırada yüksek veya alçak değil bunun arasında seyretmelidir. Bu tür davranışlara dikkat edilmesi gerekir.
  • Geri getirme büyüsü sırasında okunan dua için oram seçimleri oldukça önemlidir. Dua okunduğu sırada ortamın karanlık veya loş bir ortamda olmalıdır. Geri getirme büyüsü yapılırken ortamda hiçbir dikkat dağıtıcı unsurun yer almaması gerekir. Ayrıca dua okunan yerin dağınık ve gürültülü olmaması gerekmektedir. Ortamın gürültülü ve rahatsız edici olması duanın yarım kalmasına neden olabilir. Bu nedenle daha sağlıklı bir ortam yaratılabilmesi için ortama dikkat edilmesi gerekmektedir.