Büyü

Büyü Nedir?

Büyü, maddi veya manevi bir şekilde kendine çıkar sağlamaya çalışan ve karşı tarafı zarara uğratmaya yarayan kişilerin yaptırdığı doğa üstü kötü yöntemlere denir. Büyü yapılma işlemleri insanlık tarihinde her zaman var olmuş bir işlemdir. Büyü yaptırmak semavi dinlerinde tamamen yasaklanmıştır. Ayrıca İslam dininde büyü yapmak haram sayılmış ve yaptıran kişiler lanetlenmiştir. Büyüler geçmişten günümüze kadar gelen en eski uygulamalar arasındadır. Kendisini koruyarak günümüze kadar ulaşması mucizelerle doludur. Eski zamanlarda büyü yaptıran kişilere büyücü denmekteydi. Günümüzde bu durum medyum veya klirvoyant gibi isimler kullanılmaya başlanmıştır. Büyü işlemleri genellikle hep aynı amaç üzerine kuruludur. Birisinin çıkar sağlaması amacıyla yapılan ve başkalarının zarar görmesini sağlamak için yapılan işlemlere büyü denir. Büyüleri yaptırmak dinen sakıncası bulunmaktadır. Ancak halk arasında günümüzde çokça büyü yaptıran kişiler bulunmaktadır. 

En Çok Tercih Edilen Büyüler

En çok tercih edilen büyüler arasında genellikle aşk temalı büyüler gelmektedir. Büyü çeşitleri kişilerin aşk hayatlarında mutlu olması adına yapılır. Bazı büyüler kara büyü ve tehlikeli büyü sınıfına girebilir. Genellikle gelecekte yaşanması istenilen durumlara büyü yaptırılır. Böylece kişiler istediği sonucu elde ederek muradına erer. En çok tercih edilen popüler büyüler şunlardır:

Aşk Büyüsü: Aşk büyüleri insanların tutkulu bir şekilde bağlanmak istedikleri ve hissetmek istedikleri bu duygu yoğunluğunu içerir. Güçlü enerjilerin açığa çıkmasıyla birlikte henüz hiç ilişkiye başlayamayan kişilerin karşı cinsle tanışmasını sağlayan bir büyüdür. Bu büyüyle birlikte evden ayrılan eşler kişiye yeniden bağlanarak yuva kurarlar. Aşk büyüsü yapıldıktan sonra genellikle 15 gün içerisinde etkisini göstermektedir.

Bağlama Büyüsü: En çok tercih edilen büyüler arasındadır. Kişilerin kendilerine sevdikleri kişiyi bağlamak istediklerinde bu büyü yapılır. İstenilen kişinin kısa bir süre içerisinde ilgisini çekebilirsiniz. Sevilen kişinin kendisine hayran olmasını sağlamak için bağlama büyüsünü yaptırabilirsiniz. Bağlama büyüsünün tesiri ve etkisi çok kuvvetlidir. Büyü yapıldıktan sonra etkisi kısa bir süre içerisinde görülmektedir. Bağlama büyüsünün tutması için alanında bilgili ve tecrübeli medyum hocalardan yarım alınması gerekmektedir. Bu sayede bağlama büyüsünü etkili bir şekilde yerine getirmiş olursunuz.

Canbar Büyüsü: Canbar büyüsünün bir diğer adı aşk büyüsü olarak bilinir. Canbar büyüsü kişilerin birbirlerinden ayrılmasından sonra bir araya getirilmesi için kullanılan bir büyü yöntemidir. Halk arasında en çok tercih edilen büyüler arasındadır. Canbar büyüsünde muhteşem bir enerji açığa çıktığı için dikkatli bir şekilde yapılması gerekmektedir. Canbar büyüsü yapıldıktan sonra kişide karşı tarafa bir ilgi çoğalmaya başlar. Bu sayede kişiler yaşanan olumsuz durumlardan etkilenmeyerek yollarına huzurla devam ederler. Bu işlem için alanında bilgili ve tecrübeli bir medyum hocayla çalışılması gerekmektedir. Güvenilir bir medyum hoca bulmak için çeşitli internet siteleri üzerinden araştırmalar yapabilirsiniz. Ayrıca daha önce tecrübe etmiş kişilerle iletişime geçerek hangi medyum hocayla çalışmanız gerektiğiniz sorabilir ve detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Büyünün Belirtileri

Büyü türüne göre etki süreleri bulunmaktadır. Bazı büyüler yapıldıktan hemen sonra etkisini sürdürmeye başlar. Bazı büyülerin etkisinin ne zaman olacağı belirsizdir. Bazı büyülerse 15 gün sonra etkisini göstermeye başlar. Büyünün birçok belirtisi bulunur. Belirtileri;

  • Yorgun hissetme, Titremek, Eklem ağrısı, asosyal olmak, ailede huzursuzluk çıkarmak
  • Yalnız kalma isteği, Aniden gelen korku nöbetleri, panik atak ve kin duygusu görülebilir.

Büyünün belirtileri bunlardır. Bazı büyü çeşitlerinde davranış olarak belirtiler görülür. Aşk büyüsünde kişinin karşı tarafa ilgili davranması büyünün davranışsal belirtilerinden birisidir. Büyünün etkisi hocaya ve zamana göre değişiklik gösterir.