Canbar Büyüsü

Canbar Büyüsü Nedir?

Canbar büyüsü, yapımı ve etkisi bakımından tesiri çok kuvvetli olan büyüler arasında yer almaktadır. Çok kuvvetli ve tesiri güçlü olduğu için medyum hocalar tarafından yapılmalıdır. Canbar büyüsünü tecrübesiz ve yeterli bilgi sahibi olmayan kişiler tarafından yapıldığında büyü yaptıran kişiyle birlikte büyü yapılan kişi büyük zararlar görebilir. Böyle bir durum ortaya çıktığına büyünün yapılmasına gerek kalmaz. Canbar büyüsü kuvvetli bir büyü olduğu için zarar verme potansiyeline sahip bir büyüdür. Canbar büyüsü çok eski zamanlardan beri yapılan bir büyüdür. Özellikle Asya bölgesinde sıklıkla yapılan bir büyüdür. Asya’dan ülkemize gelerek o günden beridir ülkemizde canbar büyüsü uygulanmaya başlanmıştır. Canbar büyüsü halk arasında popüler ve en çok tercih edilen büyüler arasındadır. Bunun nedeni kuvvetli olması ve tesirini kısa sürede göstermesinden dolayıdır. Büyünün bu denli etkili olmasının sebebi canbar cininin kullanılmasından dolayıdır. Canbar büyüsü, büyüyü yapanla birlikte büyü yapılan kişinin psikolojisini etkisi altına almaktadır. Canbar büyüsünde eski sevgiliyi geri getirme amacıyla yapılan büyülerde her medyum hoca bu durumu yapamaz. Canbar büyüsü genellikle her ayın 4’ünde yapılır. Canbar büyüsü bu günde etkili olmaktadır. Canbar büyüsünde çizim olmalıdır. Gücünü buradan almaktadır. Çizim yeteneğiniz ne kadar zayıf olursa olsun büyü yapmak istediğiniz kişinin imajını çizmeniz gerekmektedir. Canbar büyüsünü usulüne göre yaptırdığınız zaman etkisi ve kuvveti çok güçlü olacaktır.

Canbar Büyüsünün Yapılma Nedenleri

Canbar büyüsünü yapmak için birçok neden bulunur. Bu büyünün yaptırılma nedenleri kişiden kişiye göre değişiklik göstermektedir. Nedenleri;

 • Aşık etmek amacıyla
 • İki kişinin arasını bozmak amacıyla
 • Kısmeti kapalı olan birinin kısmetinin açılması amacıyla
 • Bereketi kıt olanın bereketinin bol olmasını sağlama amacıyla
 • Sosyal olmak için
 • Dargın ve küs olan kişilerin barıştırılması için
 • Giden kişinin tekrar geri dönmesini sağlamak için 
 • Ayrılan eski sevgilinin pişman olmasını sağlamak için

Canbar büyüsü bu nedenlerden ötürü yapılabilir. Canbar büyüsünü yapmadan önce niyetinizi kesin bir şekilde belli etmeniz gerekmektedir. Büyüyü yaptırırken niyetinizi sesli bir şekilde söylemeniz gerekmektedir. Kurallara ve şartlara uymazsanız canbar büyüsü tutmayabilir.

Canbar Büyüsü Belirtileri

Canbar büyüsünün yapıldığını anlamak için bazı belirtilere göz atabilirsiniz. Canbar büyüsü bir kişiye etki ettiği zaman şu belirtiler ortaya çıkabilir.

 • Canbar büyüsü yapılan kişide iştahsızlık meydana gelir. Kişinin bir anda yeme içme durumu kesilir. 
 • Canbar büyüsü etkisi altında olan insanlarda şiddetli geçimsizlik meydana gelir. Etrafındaki insanlarla sürekli olarak tartışarak huzursuzluk yaratma eğiliminde olur.
 • Canbar büyüsü etkisi altında olan kişilerin ailesi ile arası açılır. Ailesinin yapmış olduğu eleştirileri kabul etmez. Bu konuda huzursuzluk yaratarak ailesiyle şiddetli geçimsizlik meydana gelebilir. 
 • Canbar büyüsü etkisi altında olan kişilerin odaklanma sorunu olur. Bu kişiler günlük hayatta tek bir şeyi düşünemeden başka bir şeyi düşünemez hale gelmektedir. 
 • Canbar büyüsü etkisi altında olan kişiler günlük hayatta ofis ortamlarında işlerini yapamaz hale gelir. Odaklanma sorunu yaşayarak işlerini zamanında yerine getiremez ve işlerin aksamasına yol açabilir.

Canbar büyüsünün belirtileri bu şekildedir. Canbar büyüsünün bu belirtilerinden birisi sizde varsa kendinizde canbar büyüsü olup olmadığını sorgulamanız gerekebilir. Büyüden kurtulmak için bir an önce harekete geçmeniz önerilir. Bununla alakalı tecrübeli medyum hocalardan yardım alarak canbar büyüsünü bozdurabilirsiniz. Canbar büyüsü kara büyü sınıfında yer almadığı için şanslı olabilirsiniz. Ancak yukarıda yazan kötü durumları yaşamak istemiyorsanız canbar büyüsünü bir an önce bozdurmak için adım atmalısınız. Bunun için güvenilir medyum hocalarla çalışabilirsiniz.