Celb

Celb Nedir?

Celb, kendi tarafına çekmek ve çağırmak anlamına gelen bir sözcüktür. Celb, özel kağıtlar kullanılarak yapılan ve kişiye özel olarak hazırlanan önemli bir ilimdir. Özellikle aşık etme ve bağlama gibi uygulamalar bu kısımda yapılır. Celb uygulamaları kara büyü sınıfına girmez. İyi niyetle yapılan bir büyüdür. Büyünün yapımı esnasında kişinin temiz kalpli ve iyi niyetli olması gerekmektedir. Ayrıca tüm odağını büyüye vererek başka bir olayı aklına getirmemelidir. Aşk büyülerinde karşılıklı olarak çift taraflı olarak aşk büyüleri yapılır. Aşk büyüleri yapıldığı zaman kişilerin aynı duyguları hissetmesini sağlarsınız. Celb konusunda detaylı bilgi sahibi kişiler ve bu konuda uzman olan kişiler bu uygulamayı yapabilir. Birçok detaya dikkat ederek celb işlemleri uygulanmalıdır. Yapılan celb uygulamalarının tümü havas ilminin içerisinde yer alır. Havas ilmi uygulamalarında aşkını geri getirme ve sevgilisini kendine çağırmak gibi işlemler yer almaktadır. Günümüzde birçok celb uygulaması bulunmaktadır. Bu uygulamalar;

  • Muhabbet Celbi
  • Bağlama Celbi
  • Evlilik Celbi
  • Soğutma Celbi
  • Ayırma Celbi
  • Kısmet Açma Celbi
  • Aşk Celbi
  • Şirinlik Celbi

Celb Nasıl Yapılır?

Celbin nasıl yapılacağını bilmeden önce celbin ne olduğunu iyice anlamak gerekir. Bu sayede sağlıklı bir celb uygulaması yapılabilir. Ardından celbin niçin yapılacağına karar verilmesi gerekmektedir. Celb yaptırmak için bazı bilgilere ihtiyaç vardır. Bu bilgiler kişinin doğum tarihi ve fotoğrafı olabilir. Bu bilgiler alındıktan sonra ayrıca kişinin bakım işlemleri ve anne isimleri alınır. Celb uygulaması sırasında kendi isimleri ve annelerinin isimleriyle birlikte ebced hesabı yapılmalıdır. Celb uygulaması yapılmadan önce ne zaman yapılması gerektiği bilinmelidir. Celb uygulamasının hangi saatte yapılması gerektiğinin hesabı yapılmalıdır. Hesaplandıktan sonra ilgili kişinin yıldız burçları belirlenir ve ebcedsel hesapları yapılır. Celb uygulaması yapılmadan önce mutlaka gereken malzemelerin edinilmesi gerekmektedir. Celb uygulamasında yoğunlukla genellikle gül suyu, safran ve misvak kullanılmaktadır. Celb uygulamasına özel kağıtlar edinilerek kullanılmalıdır. Celb uygulamasını yaptıktan sonra gerekli olan 90 gün beklenme süresi beklenmelidir. Bu konuda oldukça sabırlı olunmalıdır. Celb uygulaması sabır isteyen bir uygulamadır. Celb uygulaması yapıldıktan sonra kişiler bu uygulamayı üzerinde taşıması gerekmektedir. Yapılan celb uygulamalarını kişiler üzerinde kolye şeklinde taşıması gerekmektedir. Celb uygulamalarını üzerinizden çıkarmamalısınız. Cinsel ilişki esnasında veya alkol alırken çıkarmanıza gerek yoktur. Her durumda ne olursa olsun taşımanız gerekir. Celb uygulamasını taşıyacağınız ürünün kırılmaz bir aksesuar içerisinde taşınması tavsiye edilir. Düştüğü zaman bozulmayan bir celb uygulaması için bu konuda eğitimli ve bilgili bir medyumdan yardım alabilirsiniz.

Celb Medyumu

Celb uygulamasında medyumla çalışmak önemlidir. Celb uygulamasını bilen kişilerin yapması son derece faydalıdır. Ev içerisinde celb uygulamasını kendi başınıza yapmanız size fayda sağlamayabilir. Bu nedenle dikkatli bir şekilde araştırma yaparak uzman bir medyumla çalışmanız önerilir. Bu konuyu bilen ve ilim sahibi olan medyumlarla çalışmak size fayda sağlar. Bu kon hakkında bilgi sahibi medyumları bulabilmek günümüzde çok basittir. Bununla alakalı teknoloji geliştiği için internet siteleri üzerinden kendisini tanıtan medyumlardan gereken bilgileri alabilirsiniz. Ayrıca çeşitli sosyal medya sayfalarından daha önce bu işi yapan medyumlarla çalışabilirsiniz. Maddi veya manevi açıdan zarara uğramak istemiyorsanız bu konu hakkında detaylı bilgi almalısınız. Ayrıca medyumları iyice araştırmak için bu konu hakkında daha önce çalışmış kişilerle iletişime geçerek onlardan bilgi alabilirsiniz. Bu sayede celb uygulamaları konusunda bilgili, uzman ve ilim sahibi bir medyumla çalışmak için doğru yollara başvurmuş olursunuz. Bu sayede istediklerinizi elde edebilirsiniz.