Domuz Büyüsü

Domuz Büyüsü Nedir?

Domuz büyüsü, diğer büyülerden daha farklıdır. En tehlikeli büyü çeşitlerinden birisidir. Bu büyü yapılırken şeytani varlıklar devreye girer. Ayrıca domuz büyüsü pis hayvanların parçalarıyla birlikte yapılmaktadır. Bunun yanında hayvanlarında yağı kullanılmaktadır. Domuz büyüsü yapılırken kullanılan niyet asla iyi değildir. Domuz büyüsü yapıldıktan sonra anında tesir ederek etkisini göstermektedir. Domuz büyüsü bu nedenle asla evde yapılması önerilmemektedir. Domuz büyüsünün yapılması için işinde tecrübeli ve bilgi sahibi medyum hocalarla birlikte çalışmak gerekir. Domuz büyüsünün yapıldığını anladıktan sonra kişiler büyüyü bozdurmak adına medyum hocalara gitmesi gerekmektedir. Büyü bozulurken bunun için yeni tılsımlar hazırlanmaktadır. Ayrıca büyünün etkisinin tamamen silinebilmesi için birçok duanın okunması gerekmektedir. Özellikle Fatiha suresini ve İhlas süresini her sabah ve geceleri 7 gün boyunca okumanız gerekmektedir. Bu sureleri okuduğunuz zaman içinize giren cinler bir daha girmemek üzere tamamen çıkarlar. Bu surelerin okunması cinler üzerindeki etkisi çok önemlidir.

Domuz Büyüsü Belirtileri

Domuz büyüsünün etkileri çok fazladır. Domuz büyüsü ilgili kişiye yapıldıktan sonra kişide bazı belirtiler meydana gelir. Bu belirtiler;

  • Domuz büyü yapılan kişilerin hayatları alt üst olur. Tüm hayatı boyunca hiçbir işi yoluna gitmez.
  • Domuz büyüsü yapılan kişi evliyse eşiyle arasında sorunlar çıkar. Aniden sorunlar çıkar ve boşanma kararı almak durumunda kalırlar. 
  • Domuz büyüsü yapılan kişilerde ekonomik olarak bir çöküş meydana gelir. Kişilerin maddi anlamda işleri yolundayken bir anda işleri kötüleşerek maddi sıkıntılar yaşamaya başlarlar.
  • Domuz büyüsünün en etkili olan tarafı ölümcül olmasıdır. Domuz büyüsünü yaptıran kişiler, ilgili kişinin ölmesini isterse büyü yapılan kişi amansız bir hastalığa yakalanarak sonu anında ölüm olabilmektedir.

Domuz büyüsünün belirtileri arasında bunlar bulunmaktadır. Bu belirtiler sonucunda domuz büyüsünün ne kadar etkili ve kuvvetli olduğu sonucuna varılabilir. Bu nedenle domuz büyüsünü yaptıracak olan kişiler büyüyü yaptırmadan önce ciddi bir şekilde düşünmelidir. Bunun nedeni büyü yapıldıktan sonra kişide büyünün etkisi ömür boyu alabilir. Ayrıca ölüm durumları meydana gelerek geri dönülemez işlere yol açabilir. Bu nedenle domuz büyüsünü yaptırmadan önce bu konuda iyice bir araştırma yapmalı ve kararı ona göre vermek gerekmektedir. Aksi takdirde geri dönülemez işler içine girilmiş olur.

Domuz Büyüsünün Yapılma Nedenleri

Domuz büyüsü yapılırken birçok nedenden ötürü yapılır. Domuz büyüsünün yapılma nedenleri kişiden kişiye göre değişiklik göstermektedir. Yapılma nedenleri şu şekildedir;

  • Domuz büyüsünde tamamen kötü niyet hakimdir. Domuz büyüsünün sonuçları hiçbir zaman iyi bir şekilde sonuçlanmaz. Domuz büyüsü genellikle sevilmeyen bir kişi üzerine yapılır. Veya kıskanılan ve yapmacık bulunan sevgilileri birbirinden ayırmak adına domuz büyüsü yapılmaktadır. 
  • Domuz büyüsünü yaptıran kişiler çok iyi anlaşan iki kardeşin arasını bozmak içinde yapılabilir.
  • Domuz büyüsü aynı zamanda günlük hayatta hiç hoşlanılmayan bir kişi üzerinde yapılabilir. Bu konuda hiç hoşlanılmayan ve haz edilmeyen bir kişi için ruhsal bunalımlar yaşamasını isteniyorsa domuz büyüsü yapılabilir. Bunun sonucunda ölümcül bir hastalığa yakalanması için domuz büyüsü yapılabilir. 
  • Domuz büyüsünün yapılma nedenleri arasında son olarak işyerinde başarılarını kıskandığınız birini kötü görme amacıyla domuz büyüsünün yapılmasıdır. Domuz büyüsü yapıldıktan sonra bu kişiler işlerinde bir anda dibi görerek işten kovulur. 

Domuz büyüsü bu nedenlerden ötürü yapılan bir büyüdür. Domuz büyüsü çok etkilidir. Bu nedenle yapıldıktan sonraki günlerde etkisini hemen gösterebilir. Domuz büyüsü, alanında tecrübeli, deneyimli ve bilgili medyum hocalar tarafından güvenle yaptırılabilir. Domuz büyüsünün evde denenmesi kesinlikle sakıncalıdır.