Bağlama Duası

Bağlama Duası

İstenilen kişiyi kendinize bağlamak için bu konuda birçok bağlama duası bulunmaktadır. Bağlama duaları doğru bir şekilde okunduğu zaman çok etkili sonuçlar alınabilmektedir. Bağlama duasını ettikten sonra dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar bulunmaktadır. Bu unsurlardan en ilki dua edilmeden önce kişilerin abdest alması gerekliliğidir. Kişiler boy ve gusül abdesti alarak duaya başlamalıdır. Abdest almadan dua edilmemelidir. Abdest almak, insanların fiziksel ve manevi olarak temizlenmesi demektir. Bu konuda imkan varsa gusül abdestinin alınması gerekmektedir. Gusül abdesti alabileceğiniz bir alan yoksa sadece boy abdesti alarak bağlama duası edebilirsiniz. Normal abdest alarak bedensel olarak kendi temizliğinizi sağlayabilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken unsurlardan bir diğeriyse kişinin kıyafetlerinin ve odasının temiz olması gerekliliğidir. Bağlama duası edildiği sırada Allah’ın karşısına pis çıkılmamalıdır. Bu nedenle kişi son derece temiz ve bakımlı olması gerekmektedir. Ayrıca bağlama duası edilirken oda içerisinde dikkat dağıtıcı hiçbir unsurun olmaması gerekmektedir. Kişiler bağlama duası ederken içten bir şekilde etmelidir. Bu konuda samimi ve temiz kalpli olunması gerekmektedir. İçten edilmeyen ve kötü niyetle yapılan duaların hiçbiri kabul olmamaktadır. Bağlama duası edilirken kişinin buna inanması ve konsantre olması gerekmektedir. Duayı eden kişiler duayı ettiği sırada odak noktasını başka bir yere çevirmemelidir. Ayrıca duaya başlamadan önce zihni kötü düşüncelerden arındırmalısınız. Başkalarının kötülüğü adına dua edildiği zaman bu dualar kabul edilmez. Ancak iyi niyetle edilen dualar kabul edilir ve duayı eden kişi sevap kazanır.

Bağlama Duası Etkili Mi?

Birini bağlamak için dua ettiğiniz zaman insanlar arasında olan sevgi artar. Bu sevgi seli sonucunda kişiler birbirleriyle çok iyi anlaşır. Dinimizde dualar çok önemlidir. İnsanlar dara düştüğü zaman ve kendini çaresiz hissettiği durumlarda Allah’tan yardım isteyebilir. Dualar ise bir çeşit yardım isteme yöntemlerinden birisidir. İnsanlar arasında sevgi ve saygının artması dinimizde her zaman güzel davranışlar arasında yer almaktadır. Bu nedenle kişiler çok aşık oldukları kişiyi kendilerine bağlayarak mutlu bir ömür geçirmek için bağlama duası edebilir. Bağlama duasını ederken Allah’tan en hayırlısı istenmelidir. Dua ederken hayırlı olup olmayacağını biz bilemeyiz. Bu nedenle siz üstünüze düşen görevi yerine getiriniz. Bağlama duası kabul edildikten sonra eşler veya sevgililerin arasındaki sohbet ve muhabbette ciddi bir artış meydana gelir. Bağlama ve aşk duaları etkisi çok uzun süren çok kuvvetli dualar arasındadır.

Kocaların İlgisini Arttıran ve Bağlanmasını Arttıran Dua

Kocasının ilgisinin arttırmasını isteyen kişiler bununla ilgili bağlama duası edebilirler. Özellikle kadınlar veya erkekler eşleri tarafından ilgi görmek isterler. Bu ilginin sonucunda eşler sevilmek isterler. Bağlama duasında evli olan çiftlerin ayrılık aşamasında olduğu zaman bağlama duası edilebilir. Bu sayede kişiler evliliklerini kurtarabilirler. Bazı eşler arasında zaman geçtikçe saygı ve sevgide azalma görülebilir. Bu durum evli kişilerin aşklarının azaldığını gösterir. Bu nedenle çiftler bağlama duası ettikten sonra bu konuda iyileşmeler görebilirler. Bağlama duası edildikten sonra başkasına bakan eşler bir anda gözünü kendi eşlerine çevirmektedir. Gözü dışarıda olan kişiler bir anda eşlerinin kıymetini anlar. Bağlama duasının en çok işe yaradığı kişiler çocukları olan çiftlerdir. Çocuk faktörü çiftlerin ayrılmasını zorlaştırır. Ev içerisinde sürekli huzursuzluk olduktan sonra bağlama duası edilebilir. Bağlama duası edildikten sonra karı koca ev içerisinde sevgi bağı içinde yaşar. Bağlama duası edildikten sonra sevgililer ve evliler arasında sohbet, muhabbet artar. Bu sayede kişiler hayatlarına mutlu bir şekilde devam eder.