Evlenmek İçin Dua

Evlenmek İçin Dua

Evlenmek için dualar okunurken mutlaka dikkat edilmesi gereken kurallar bulunmaktadır. Bu kurallara ve şartlara dikkat edilirse evlenmek için dualar geçerli olur. Kişilerin evlenmeleri için öncelikle birbirlerine aşık olmaları ve sevmeleri gerekmektedir. Bu nedenle kişiler genellikle evlenmek için duadan önce aşık etme dualarını tercih etmektedir. Kadınları kendinize aşık eden dualar bulunur. Bu duaları okurken bazı dikkat edilmesi gereken kurallar bulunmaktadır. Özellikle bu duayı okurken boy ve gusül abdesti alınmış olması gerekmektedir. Bu dua, genellikle Cuma günleri okunmaktadır. Cuma namazlarından sonra aşık etme duası okunabilir. Kadınları aşık etmek için okunan dualarda bulunan kurallardan ilki, duayı okurken iyi niyetli ve iyi kalpli olunması gerekmektedir. Bu kuralları yerine getirerek duayı okuduğunuz zaman istediğiniz kadın size kısa süre içerisinde aşık olur ve bunun sonucunda evlilik meydana gelir. 

Evlenmek İçin Duanın Önemi

Evlenmek için ve aşk dualarının önemi çok fazladır. Bu duaların okunması Allah katında her zaman kabul görür ve sevap olarak görülmektedir. Bu nedenle aşk dualarının temiz kalpli bir şekilde okunması büyülerden bin kat daha iyidir. Bunun nedeni yapılan büyülerin haram olması ve Allah’a şirk koşulması nedeniyle yapılan büyüler her zaman günah olarak kabul edilmektedir. Erkekler, kadınlara aşık olduktan sonra platonik olarak kalmaması için bu konuda evlenmek için dua etmektedir. Kadınlarla birlikte bir ilişki kurabilmek için edilen duaların yeri bambaşkadır. Bu konuda herkes aşık olduğu kadının fotoğrafını alarak üzerinden aşk duası edebilir. Bunun sonucunda evlilik meydana gelebilir. Okunan duaların neticesinde karşılıksız olan ve platonik olan aşklar karşılık bularak sonucu evlilik olarak sonuçlanabilir.

Kadınlarla Evlenmek İçin Dua

Erkeklerin kadınlarla evlenmek için birçok uygulayacağı yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlerden en uygunu en kısa sürede etkisini gösterecek olan uygulamadır. Kadınların erkeklere aşık olması için sure okumaları gerekmektedir. İlk olarak 7 gece boyunca her gece İhlas suresi, Felak Suresi, Nas Suresi, Fatiha Suresi ve Ayetel Kürsi okunmalıdır. Bu sureler okunmadan önce mutlaka boy abdestiyle gusül abdesti alınmış olması gerekmektedir. Bunun dışında 40 gün boyunca bazı esmaları zikir etmeniz gerekmektedir. Bu esmaların aşk duaları ve evlilik duaları ile birlikte okunmuş olması gerekmektedir. Bütün bu kuralları ve aşamaları tamamladıktan sonra erkekler istedikleri kadınla kolay bir şekilde aşık olabilir. Bunun sonucunda aşklarını evlilik ile tazeleyebilir. Bunun sonucunda platonik olan aşklar her zaman karşılık bulur ve kişiler hayatlarına mutlu bir şekilde devam eder.

Evlilik Duası

Evlilik ve aşk dualarının etkisi çok kuvvetlidir. Bu duaların içten okunması ve temiz kalple okunmasından sonra dileyen herkes sevdiği kadına kavuşabilir. Evlilik dualarının tesiri ve etkisi çok büyüktür. Aşk duası ve evlilik duasının her gün düzenli bir şekilde okunması durumunda duanın etkisi çabuk bir şekilde etkisini gösterir. Bunun sonucunda kadınlar erkeklere daha kısa süre içerisinde bağlamış olur. Erkeklerin kadınlara karşı platonik aşklar beslemesi durumunda bu ilişkiler genellikle karşılıksız kalmaktadır. Erkekler bu durumun platonikte kalmaması adına farklı yollara başvurmaktadır. Bu yöntemlerden birisi büyülere başvurmaktır. Büyülerin etkisi geç olduğundan ve etkisinin ne kadar süreceği belirsiz olduğundan genellikle başarısız olur. Bu yöntemler arasında en etkili olanı aşk dualarının ve evlilik dualarının kurallarına ve şartlarına göre okunmasıdır. Okunduktan hemen sonra etkisini gösterdiği için çok kuvvetlidir. Temiz kalpli ve iyi niyetli olan kişilerin duaları kurallara uyulduğu sürece her zaman kabul görür.