Kaşık Büyüsü

Kaşık Büyüsü Nedir?

Kaşık büyüsü, kişinin kendine birini aşık etmesi veya sevdiği kişiyi bir başkasından ayırmasına yarayan bir büyü çeşididir. Herhangi bir kişinin kaşık büyüsünden sıyrılması mümkün değildir. Bunun nedeni etkisi ve tesirinin çok etkili olmasıdır. Kaşık büyüsünün yapımında çeşitli tılsımlardan faydalanılır. Bu tılsım çeşitleri kişinin amacına göre değişiklik gösterir. Kaşık büyüsünün hazırlanmasının en önemli aşaması tılsımların hazırlanma bölümüdür. Tılsımlar gerektiği gibi hazırlanırsa büyünün etkisi artar. Bu sayede kaşık büyüsünün tesiri çok güçlü olur. Tılsım hazırlanırken hata yapılırsa kaşık büyüsünün tüm büyüsü kaybolur. Ayrıca kaşık büyüsünü yaptırdıktan sonra sabretmeniz gerekir. Kaşık büyüsünün etkisi biraz zaman alabilir. Kaşık büyüsü etki ettiği zaman tam etki ettiği için bu konuda sabırlı olmanız gerekmektedir. 

Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kaşık büyüsünü yapmak oldukça kolaydır. Ayrıca ekonomik olduğu için maddi anlamda sizi zorlayacak bir büyü çeşidi değildir. Kaşık büyüsünün birçok yararı olduğu için büyüye olan talep her geçen gün artmaktadır. Kaşık büyüsünün çok etkili bir büyü olması halk arasında konuşulmaya başlanmıştır. Bu konuşulmanın sonucunda birçok kişi kaşık büyüsüne yönelmiştir. Kaşık büyüsünü yapmak için tahta kaşığınızın olması gerekmektedir. Tahta kaşıklarını yeni almış ve daha önce kullanmamış olmanız sizin için olumlu bir adım olacaktır. Kaşık büyüsünü yaparken:

 • Kaşık büyüsünün aşık etmeyle alakalı bir amacı varsa kaşıkların birbirlerine bakıyor olmaları gerekmektedir. 
 • Kaşık büyüsünde ayırma için büyü yapılıyorsa kaşıkların birbirine ters şekilde bakması ve 5 cm uzakta olması gerekmektedir.

Bu büyüde ters veya uzak olmasının bir nedeni vardır. Kaşık büyüsünde kullanılan kaşıklar insanları temsil eder. Kaşık büyüsü yapılırken kaşıkların üzerine büyünün yapıldığı kişilerin adları mutlaka yazılmalıdır. Kaşık büyüsünde kendinize aşık etmek istediğiniz biri varsa bir kaşığa kendi isminizi yazmanız gerekmektedir. Diğer kaşığa ise aşık etmek istediğiniz kişinin adını yazmanız gerekmektedir. Kaşıklara dua okuyarak kaşıkları saksıya gömmeniz gerekmektedir. Özellikle aşık etme büyüsü için kaşıkları aynı toprağa gömmeniz gerekmektedir.

Kaşık Büyüsünün Yapılma Nedenleri

Kaşık büyüsünü yapmak için birçok neden olabilir. Bu nedenler insanların isteklerine göre değişkenlik gösterir. Kaşık büyüsünün etkili olması nedeniyle en popüler ve tercih edilen büyüler arasındadır.

 • Evlilikleri kurtarmak amacıyla
 • İş hayatındaki rekabeti kazanmak için
 • Sevmediğiniz kişiye zarar vermek için
 • Aşkların karşılığını bulması amacıyla
 • Sevgililer arasında samimiyetin artması için
 • İki kişinin birbirine aşık olması
 • Kısmeti kapalı olan bir kimsenin kısmetini açmak amacıyla

Kaşık büyüsü bu nedenlerden ötürü yapılan bir büyüdür. Kaşık büyüsünü yapmadan önce büyüyü yapan kişinin niyetinin ne olduğu önemlidir. Aşık etmek için büyü yapılıyorsa bunula alakalı niyet ederek büyüye başlanmalıdır. Ayrıca niyetin sesli bir şekilde söylenmesi şartlardan birisidir.

Kaşık Büyüsünün Belirtileri

Kaşık büyüsü yapıldıktan sonra etkisini hemen tesir etmeyebilir. Bu nedenle sabırlı olunmalıdır. Kaşık büyüsü etkili olduktan sonra belirtilerini hemen belli eder. Büyü yapılan kişi kendisine büyü yapıldığını asla anlayamaz. Büyü yapıldığının anlaşılması için kişinin çevresindeki insanlar bunu ancak anlayabilir. Kaşık büyüsünün belirtileri şunlardır:

 • Aşık etmek amacıyla büyü yapılırsa iki kişi arasında hızla aşk başlar.
 • Kişilerde beklenmedik değişimler yaratır.
 • Kaşık büyüsü yapılan kişinin hayatında tersliklerin meydana gelmesi onun zarar görmesi için büyü yapıldığını gösterir.
 • Büyülenmiş kişilerde sürekli bir olumsuzluk, kaygılanma veya korku gibi hisler ortaya çıkabilir.
 • Büyünün etkisinde olan kişiler kendilerini ruhsal olarak rahatsız hissederler.
 • Büyü yapılan kişi sağlık problemleri yaşaması olasıdır. Sağlık sorunlarının ortaya çıkması büyünün ne kadar kuvvetli olduğunu gösterir.