Kısmet Açma Duası

Kısmet Açma Duası Nedir?

Kısmet açma duası okumak isteyenler bu konuda etkili duaları okuyarak isteklerini yerine getirebilirler. Kısmet açma duası eden kişinin bir anda kısmeti açılır. Kişinin hayatına bir anda hoşlanacağı kişiler girmeye başlar. Bugüne kadar bekar olan kişiler bir anda kısmeti açılarak evlenir ve bir eş sahibi olabilir. Kısmet açma duası eden kişilerin bekar olmasına gerek yoktur. Evli olan kişilere kısmet açma duası yapıldığı zaman ev içerisinde eşleriyle muhabbetleri açılır. Daha önce muhabbetlerinde azala olan evli çiftlerin bir anda sohbetleri koyulaşır ve birbirleriyle sürekli muhabbet ederler. Kısmet açma duası eden kişilerin bir anda hamile kalarak çocukları olabilir. Kısmet açma duaları, İslam dinine inanmış tüm Müslümanlar tarafından denenen ve etkili olan dualardır. Kısmet açma dualarının pek çok farklı çeşidi bulunmaktadır. Maddi anlamda güçlük çeken kişiler ve iş ortamlarında kısmeti kapanan kişiler kısmet açma duaları edebilirler. Kısmet açma duasını okuyan kişiler kısa bir süre içerisinde duanın etkisini hissetmeye ve görmeye başlarlar. Kısmet açma duasını okuyan kişiler bir süre sonra sıkıntılarından kurtulmaktadır. Kısmet açma duasının kabul olması için temiz kalpli olunması gerekmektedir. Ayrıca bu konuda dualara sonuna kadar inancının tam olması şarttır. Uzun yıllar boyunca istediklerini elde edemeyen ve kısmetleri kapalı olan kişiler kısmet açma duasını okuyarak sıkıntılarından kurtulabilirler.

Kadınlar kısmet açma duasını okumaları mümkündür. Evlilik çağına gelen bireyler kısmetinin kapalı olduğunu düşünüyorlarsa kısmet açma duasını icra edebilirler. Evlilik çağına gelen kadınlar hayatlarına bir erkeğin girmesi adına kısmet açma duasını okuyabilirler. Kısmet açma duasının seçim aşamasında seçtikten sonra ilgili duayı 66 kere okumalısınız. Ayrıca kısmet açma dualarını akşam vakitlerinde okunması tavsiye edilmektedir. Kısmet açma duası akşam saat 9 da okunmuşsa her gün aynı saatte okunması gerekmektedir. Kısmet açma duası okunurken temiz kalpli olunmalı ve kişinin duadan başka aklında hiçbir şey olmamalıdır. Kısmet açma duaları genellikle Cuma akşamları okunmaktadır. Cuma günleri okunan kısmet açma dualarının çok etkili olduğu bilinmektedir. 

Erkekler kısmet açma duasını okuyabilir. Erkekler, kısmet açma duasını okuduktan sonra işlerini yoluna koyabilmek ve maddi olarak güçlü hale gelebilmek için kısmet açma dualarını okuyabilirler. Özellikle geçim sıkıntısı çeken kişiler kısmet açma duasını okuyabilir. Kısmet açma duasını okuyan kişiler eskiye oranla daha az çalışmasına rağmen kazançları artar. Ardından ekonomik anlamda dardan çıkarak refaha kavuşur. Dua okunduktan sonra etkisini güçlü bir şekilde gösterdiği için kişiler bunu iliklerine kadar hisseder. 

Kısmetin Kapalı Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Kişinin kısmetinin kapalı olduğunu anlaması çok basittir. Bunu anlaması için bazı belirtileri bilmesi gerekir. İnsanların hayatı her zaman dört dörtlük gitmez. Üstelik gelen kötü olaylar üst üste geldiği için insanlar kendilerini çaresiz durumda hissedebilir. Bu durum insanların kısmet açma dualarını okumaya teşvik eder. Bu kişiler hayatında yolunda gitmeyen bir sürü şey görüyorsa umutsuzluğa kapılmamalıdır. Her zaman çıkabileceği ve sıyrılabileceği bir alan vardır. Kısmeti kapalı olan insanlar genellikle üzerlerine kısmet kapama büyüsü yapılmıştır. Kısmet kapama büyüsü etkisi altında olan kişilerde olumsuzluklar meydana gelir. Büyünün etkisi altında olan kişiler çevresiyle sürekli bir kavga halinde olur. Arkadaşlarına ve ailesine agresif tavırlar gösterir. Ayrıca kişinin huzurlu ve mutlu bir evliliği olmasına rağmen bir anda eşiyle arasına mesafe koymak durumunda kalır. Büyünün etkisi altında olan kişi bir anda çevresi ve arkadaşları tarafından sevilmeyen bir kişi haline gelebilir.