Boy Hamaylı

Hamaylı

Hamaylı muskası, birçok ilmin bir araya gelmesiyle oluşan yağlı kağıda yazılan bir muska çeşidine denir. Hamaylı muskası yazılan kişide daha önce yapılmış herhangi bir büyünün tesiri ve etkisi olmaması gerekmektedir. Hamaylı yaptıran kişiler genellikle kendilerine büyü yapıldığı zaman bunu bozmak amacıyla hamaylı yöntemine başvururlar. Büyülerin etkisinin bir an önce bozulması için ve kişilerin bundan korunması için hamaylı yöntemine başvurmaktadır. Hamaylı muskası birçok farklı amaç için kullanılabilir. Bu nedenle özel kağıtlarla hamaylı yapılmaktadır. Hamaylı işlemleri kişilerin ilk olarak havas ilmince bilgili kişilere gitmesi gerekmektedir. Hamaylı, insanları birçok farklı durumdan korur. Havas ilminin öğretileri kullanılarak hazırlanan bir maske türüdür. Hamaylının geniş bir kullanım alanı bulunmaktadır. Kullanım amacına göre muskaların yapılış şekilleri bulunmaktadır. Bu nedenle farklı yöntemler uygulanabilir. Özellikle hamaylı yapılan kişilerin üzerinde büyüler bulunur. Bu büyüleri bozmak amacıyla hamaylı yapmak son derece güvenlidir. Hamaylı yapacak olan kişilerin kudreti büyük ve manevi açıdan çok güçlü kişiler olması gerekmektedir. Hamaylı uygulamasını her hoca yapamaz. Bu alanda bilgili ve uzman kişilere ihtiyaç duyulur. Hamaylı yapacak olan kişiyi bulmak için çeşitli internet siteleri üzerinden araştırmalar yapabilirsiniz. Özellikle günümüzde bu konu hakkında  çeşitli sosyal medya sayfaları açılmıştır. Bu sosyal medya sayfaları üzerinden hamaylı hakkında yapacak kişiyle ilgili detaylı bilgiler alabilirsiniz. Ayrıca medyumlar hakkında birçok yorum bulunduğu için insanlardan bu konu hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz. Daha önce yaptıran ve başarıya ulaşmış kişilerle iletişime geçerek nasıl bir yol izleyeceğiniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Hamaylı Alanları

Hamaylının yapılma amacı tamamen kişisel tercihlere göre değişiklik gösterir. Şer odaklarından ve olumsuz durumlardan etkilenmemek adına yapılır. Bu odaklardan korunmak amacıyla insanlar kendisine bir savunma mekanizması oluşturur. Hamaylının geniş bir kullanım alanı mevcuttur. Ayrıca Hamaylının yapıldıktan sonra belli başlı etkileri bulunur. Bunlar;

  • Güçlü büyülerin ve kara büyülerin etkisinden kurtulmanızı sağlar.
  • Diğer büyülerle arasında mesafe bırakarak manevi bir koruma sağlar.
  • Büyüler dolayısıyla oluşan sağlık sorunlarının giderilmesinde yardımcı olur. Hamaylı sayesinde kişiler sağlık sorunlarından kurtulur.
  • Kişinin herhangi bir cinsel sorunu veya hastalığı varsa bu hastalıkların tümünden kurtulur.
  • Kişinin dönüm noktasını etkileyecek olan olaylarda yardımcı olur. Ayrıca gireceği sınavlar öncesi hamaylı yapıldığında başarı şansını arttırır.
  • Bereketli bir hayat sürmesini sağlar.
  • Aile içerisinde yaşanana sorunların giderilmesine ve azalmasına yardımcı olur. 

Hamaylının bunun gibi birçok etkisi ve kullanım alanları mevcuttur. Hamaylıyla ilgili 5 metreye kadar uzanan özel tılsımlar bulunur. Bu tılsımların nasıl kullanılacağı kişinin özel isteklerine göre değişim göstermektedir. Hamaylının kullanım alanlı ve amaçları ile birlikte iyi niyetli bir uygulamadır. Ağır büyülerin altındaki kişilere hamaylı yaptırarak büyü bozulma işlemleri yapılabilir. Bu sayede kişinin üzerindeki kara büyüler ortadan kalkmış olur.

Hamaylı Etkileri

Hamaylının etkileri son derece gizlidir. Hamaylının etkisi güçlü olmakla birlikte kullanım alanları amacına göre değişiklik gösterir. Kişiye hamaylı muskası hazırladıktan sonra bunu taşıması durumunda kişinin üzerindeki olumsuz durumlar kısa süre içerisinde ortadan kalkar. Kara büyünün etkisi altında olan kişiler hamaylıyı gönül rahatlığıyla yapabilir. Hamaylının  birçok faydası bulunmaktadır. Manevi açıdan kişiye kazandırdığı davranışların yanı sıra hamaylının fizyolojik olarak etkisi görünmektedir. Özellikle kendisinde ciddi hastalıkları olan kişilerde hamaylı uygulaması çok işe yarar. Kişide psikolojik rahatsızlıklar ve bel soğukluğu gibi sorunlar çıktıktan sonra hamaylı muskası yaptırarak bunun gibi sorunlardan kolaylıkla kurtulabilir. Hamaylı kısa bir süre içerisinde etki etmektedir. Net bir etkileme süresi söylenemez.