Vefk

Vefk

Aşık olmak isteyen kişiler karşısındaki kişinin bir ömür kendisiyle beraber olmasını isterse kendisine aşk vefki yapabilir. Aşk vefk yapıldıktan sonra kişi bir anda özlem duymaya başlar. Özlem duyduğunuz kişiye vefk yaparken burcunun ne olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Aşk vefki yapmak isteyen kişiler için vefk zamanının doğru olması gerekmektedir. Uygun zaman bulunduktan sonra önceden planlanarak uygun aşk vefki işlemlerine başlanıp hazırlanır. Bazen vefk hazırlama işlemleri kısa süre sürerken bazı zamanlar aylar sürebilmektedir. Bu nedenle kesin bir zaman aralığı bulunmamaktadır. Vefk uygulaması için birçok medyum bulunmaktadır. Bununla ilgili medyumlara başvuru yapılabilir. İnsanlar bu tür uygulamalardan kendi başlarına bir sonuç alamazsa vefk uygulaması için medyumlara gidebilirler. Medyum hocalar bu konuyla alakalı insanlara doğru yolu gösterecektir. Medyum hocalar vefk işlemleri için başvuran kişileri iyice dinleyerek onlara yardımcı olur. Vefk sırasında uygulamaya giden kişilerin medyumlara açık bir şekilde bilgiler vermesi gerekmektedir. Medyum hocalar bu verileri ele alarak işlemleri yerine getirir. Vefk uygulamaları sırasında her insanın talepleri değişiklik gösterir. Bu nedenle vefk etkilerinin aynı olması beklenmemelidir. Vefk uygulaması yapıldıktan sonra etkisi en kısa süre içerisinde görülebilir. Ancak bunun net bir etki süresi bulunmamaktadır. Herkesin vefk uygulaması kendisine özeldir. Vefk uygulamasında kullanılan malzemeler bile farklıdır. Bu nedenle her vefk uygulamasının etki süresinde farklılıklar görülebilir. 

Evlilik Vefki

Evlilik vefki, ev içerisinde anlaşmakta güçlü çeken insanlar içindir. Çiftler arasında yapılan evliliklerde zamanla aşık olma durumu azalma göstermektedir. Kişiler eskiden delicesine aşık olabilirken aradan zaman geçtikten sonra aşklarını kaybedebiliyorlar. İnsanlar günlük yaşamda yıpranarak strese girebiliyor ve birçok sıkıntılar ortaya çıkabiliyor. Eşler arasında ekonomik anlamda sıkıntı olduğu zaman bu durum kişilerin aşklarına yansıyabiliyor. İnsanlar evliliklerinde oluşan problemleri çözebilmek için evlilik vefkine başvurmaktadır. Evlilik vefki alternatif bir çözüm olarak eşlerin karşısına çıkmaktadır. Evlilik vefkini yaptıran çiftler tüm sorunlarından arınarak hayatlarına mutlu bir şekilde devam edebilmektedir. Evlilik vefki bazı durumlarda büyülerle karıştırılmaktadır. Ancak büyüden farklı birçok yönleri bulunmaktadır. Vefk uygulamaları yapılış şekilleriyle birlikte daha farklıdır. Vefk uygulaması yapılırken kağıt üzerine sembol ve sayı gibi yazılar yazılmaktadır. Bu durum vefk uygulamalarının daha etkili bir şekilde kendini göstermesine neden olmaktadır. Vefk yapıldıktan sonra eşler arasındaki çözümler bu sayede giderilir. 

Geri Getirme Vefki

Sevdiklerini geri getirmek isteyen kişiler geri getirme vefki yaptırabilirler. Geri getirme vefki sayesinde kişiler sevdiklerine bir an önce kavuşarak mutlu bir hayat sürebilir. İşlemlerin doğru bir şekilde yapılmasından sonra vefk işlemleri kısa süre içerisine yerini bulur. Doğru bir şekilde hazırlanan vefk uygulamalarında etkiler daha çabuk görülmektedir. Vefk uygulamalarını yanlış bir şekilde uygulayan kişilerin uygulamaları daha kötü sonuç verir. Kişilerde neredeyse hiç etki görülmez. Bazı durumlarda yanlış vefk uygulaması yapıldığı zaman istenmeyen etkilerin görülmesi muhtemeldir. Bunun oluşmasını engellemek için medyumlardan yardım almanız tavsiye edilir. Geri getirme vefklerinin ne zaman etki göstereceği bilinmemektedir. Bu durum kişiden kişiye göre değişiklik gösterir. Vefk uygulamalarında çoğunlukla Arap alfabesi kullanılır. Arap alfabesi kullanılan vefklerin etki süresi daha kısa olduğu tahmin edilmektedir. Bu işlemi anlayabilmek adına bilgili ve uzman medyumlara başvurmak sizin için olumlu bir adım olabilir. Medyumları bulabilmek için çeşitli internet siteleri üzerinden medyum araştırması yapabilirsiniz. Daha önce vefk uygulaması yaptıran kişilerle iletişime geçerek nasıl bir yol izleyeceğiniz konusunda bilgiler alabilirsiniz. Bu sayede etkin bir sonuç alarak hayatınıza devam edebilirsiniz.

Vefk Nedir ?

Vefk Nedir?

Vefk, günümüzde şifa bulmak adına yapılan güvenilir uygulamalar arasında yerini almaktadır. Halk arasında en çok tercih edilen ve popüler uygulamalar arasında yer almaktadır. Vefk, bir çeşit tılsımlı duaya verilen bir isimdir. Vefk, inen herhangi bir bağlantısı bulunmadan tanımlamak mümkündür. Vefk, belirli bir zamana ve ortamda oluşan şartlara göre sayılar veya harflerin bir araya gelmesiyle oluşan bir uygulama biçimidir. Günümüzde birçok kişi vefk uygulamasına başvurmaktadır. Vefk uygulamasında hazırlanırken bazı hesaplamaları bilmek gerekmektedir. Bu hesaplamaları bilmek için bazı dersleri bilmek gerekmektedir. Bu dersler;

 • Matematik Dersi
 • Astronomi bilgisi ve Astroloji dersi
 • Fizik dersi ve Doğa bilimleri bilgisi

Vefk yapabilmek için bu bilgiler gerekmektedir. Bu alanlarda uzmanlığı olan kişiler vefk yapabilir. Bu bilgilerden bir haber olan kişiler vefk yazamaz. Vefk uygulamasında başarısız olma ihtimali artar. Vefk hazırlamak için gerekli olan unsurlardan birisiyse güç ve kudretli olmaktır. Vefk yazmak için kişinin enerjisinin çok yüksek olması gerekmektedir. Herhangi bir kişi matematik ve fizik gibi dersleri bilmiyorsa vefk yazması mümkün değildir.

Vefk Uygulaması

Vefk uygulaması yapılırken bazı sayılar ve harfler kullanılır. Vefk uygulamasını kurallarına uygun olarak hazırlamak gerekir. Vefk hazırlama amaçları kişiden kişiye göre değişim göstermektedir. Kişinin başına gelebilecek kötü olaylardan korunmak için yapılan vefk uygulamaları bulunmaktadır. Vefk uygulamaları, kişiye özel yapılmalıdır. Bir başkası için yapılan vefk uygulamalarını siz kendi üzerinize alırsanız vefk başarılı olmaz. Başkası adına yapılan vefk uygulamasını kendi üzerinizde deneyip kullanırsanız size manevi açıdan zarar gelebilir. Bu nedenle tavsiye edilmemektedir. Vefk yaptırırken bu konuda uzman bir kişiye iletişime geçmeniz sizi açınızdan olumlu bir adım olacaktır. Bunun için manevi değeri çok yüksek ve enerjisi yüksek kişilerle çalışılması tavsiye edilmektedir. Ayrıca bu konuda detaylı bilgi alabilmek için tecrübeli bir medyum hocayla çalışmanız olumlu bir adım olabilir. Tecrübeli bir medyum hocası bulmak günümüzde daha kolaydır. Vefk uygulaması hakkında detaylı bilgiler için çeşitli internet siteleri üzerinden medyum hocaları araştırabilirsiniz. Halk arasında çokça yapılan bir uygulama olduğu için birçok kişiden hoca tavsiyesi isteyerek herhangi bir mağduriyet yaşamadan vefk uygulaması yaptırabilirsiniz. Vefk uygulaması yapılmadan önce hesaplamalar dikkat edilmesi önerilir.

Vefk Çeşitleri

Vefk uygulamaları kişiye özel olarak hazırlanır. Bu nedenleri vefk çeşitlerinin daima doğru bir şekilde buna göre hazırlanır demek yanlış bir tutum olabilir. Vefk çeşitlerinin doğru bir şekilde uygulanması için Ateş, su, toprak ve hava elementlerine göre hesaplama yapılması gerekmektedir. Vefk uygulaması yapılırken hesaplamalara dahil edilen etkenler şunlardır:

 • Manevi enerji seviyesi
 • Sahip olunan burç grubu
 • İlgili burcun özellikleri
 • Lider ve yönetici gezegenler
 • Gezegenlerin veya yıldızların birbirleriyle olan ilişkisi
 • Yıldızların saatleri
 • Uğurlu günler ve gece saatleri
 • Ebced Hesabı

Hesaplara dahil edilen unsurlar bu şekildedir. 

Vefk Taşımak Günah Mı?

Vefk rahmani bir uygulamadır. Muskanın içerisinde taşıdığı manevi değer zaman geçtikçe etkisini kaybetmektedir. Vefk, çok güçlü bir uygulama olduğu için gücünü her zaman saklı tutar. Bu güçle birlikte kainat ve evren var olana kadar etkisi devam eder. Allah-u Teala, bu konuda sizlere verilen her türlü imkanı kullanmanızı farz kılmıştır. Bu durum için herhangi bir problemle karşılaşmanız yeterlidir. Bu nedenle vefk uygulaması inanç anlayışlarına uygun olarak görülmüştür. Vefk uygulamasıyla ilgili detaylı bilgileri birçok medyum hocasından alabilirsiniz. Bu yöndeki araştırmalarınızın daha detaylı bilgilerine erişmek için internet sitelerinde bulunan medyum hocalarla iletişime geçmeniz tavsiye edilmektedir.