Nohut Büyüsü

Nohut Büyüsü Nedir?

Nohut büyüsü, yapılan kişiye aşık edilme amacıyla yapılan bir büyü türüdür. Nohut büyüsü sayesinde sevdiklerinizi elde edebilirsiniz. Giden sevgiliyi geri getirmek için nohut büyüsü yapılabilir. Nohut büyüsü ile ilgili internet üzerinde birçok bilgi bulunur. İnternet üzerinde nohut büyüsüyle ilgili yazan yazılara kişilerin itibar etmemesi önemlidir. Bunun nedeni ciddi bir büyü olduğu için kişiler bu yazıları okuyarak tek başına büyü yapmaya kalkmaktadır. Bu nedenle nohut büyüsünün evde tek başına yapılması önerilmemektedir. Tesiri güçlü ve etkili bir büyü olduğu için yanlış yapılması durumunda ortaya olumsuz olaylar çıkabilir. Büyük problemlerin ortaya çıkmasını engellemek için nohut büyüsünü tek başınıza yapmamanız gerekmektedir. Nohut büyüsünü yaptırmak istiyorsanız bu konuda bir bilene danışmanız şarttır. Nohut büyüsünü işinin ehli bir medyum hocaya yaptırarak güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Bunu yapabilmek için çeşitli internet siteleri üzerinden medyum hocaları araştırabilirsiniz. Medyum hocaların güvenilir ve ilim sahibi olması önemlidir. Bu konuda daha önce büyüyü yaptırmış kişilerle iletişime geçerek hangi medyum hocayla çalıştıklarını araştırabilirsiniz. Nohut büyüsü için detaylı bir araştırma süreci gerekebilir. Fakat bunun sonucu güzel olacağı için edilen zahmete değerdir. Nohut büyüsünün birbirinden farklı yöntemleri olduğu için asla kendi başınıza yapmaya kalkışmayınız.

Nohut Büyüsünün Etkisi

Nohut büyüsünün etkisi ve belirtileri, büyü yapıldıktan hemen sonra kendini göstermeye başlar. Büyü yapılan kişiler gün içerisinde bazı belirtilerle karşı karşıya kalır. Bu belirtiler:

  • Nohut büyüsü yapılan kişide ilk gün kendisini garip hisseder. Kişi, şuursuz bir şekilde etrafta gezer. Bu süre zarfında bazı değerli eşyalarını kaybedebilir. Başına çeşitli şekilde olumsuzluklar gelebilir. 
  • Nohut büyüsü yapılan kişide devamlı uyuklama isteği gelir. Büyünün etkisi altında olan kişi ikinci gününde sabahları yataktan kalkmakta zorlanır. Tüm gün uyumak ister.
  • Büyü yapıldıktan sonraki üçüncü günse kişide sakarlıklar ortaya çıkar. Taşıması gereken bardakları düşürür veya sürekli bir yerlere takılarak düşme tehlikesi yaşar. Bu süre zarfında kendini sakar hisseder.
  • Büyü yapılan kişinin dördüncü gününde büyüyü yaptıran kişiyi düşünmeye başlar. 
  • Nohut büyüsünde son gün olarak bilinen beşinci gündeyse kişinin aklında büyüyü yapan kişi asla çıkmaz. Zihnini sürekli meşgul eder. Sürekli onu düşünerek onunla iletişim kurmak ister.

Nohut büyüsünün etkisi bu şekildedir. Doğru yapıldığı zaman yukarıdaki belirtiler sırasıyla ortaya çıkmaya başlar. Büyü yaklaşık 5 gün sürer. Farklı tür büyülerde süreler değişiklik gösterebilir. Büyülenen kişi büyüyü yapan kişiyle iletişime geçtiği zaman büyü amacına ulaşır.

Nohut Büyüsü Belirtileri

Nohut büyüsünün yapıldığını anlamak oldukça kolaydır. Çok güçlü bir büyü olduğu için bazı belirtiler anında ortaya çıkmaya başlar. Bu belirtiler:

  • Büyü yapılan kişide bir tembelleşme hali meydana gelir. Tembel halindeyken hiçbir şey yapmak istemez. 
  • Nohut büyüsü yapıldıktan sonra kişinin hayat kalitesi ciddi bir şekilde düşer. Kişi, hayattan keyif alamadan yaşamına devam etmeye çalışır.
  • Büyünün yapıldığı kişinin kendisini izole etme isteği gelir. İnsanlardan devamlı uzak olma ihtiyacı hisseder.
  • Büyülenen kişide bunalım ortaya çıkabilir. Bunun sonucunda kişide depresyon belirtileri görülmeye başlanır. Bazı olumsuz duygu ve düşünceler kapılmış olabilir.

Nohut büyüsünün belirtileri bu şekildedir. Nohut büyüsü, en hızlı etkisini gösteren büyülerden birisidir. Doğru yapıldığı takdirde yukarıdaki belirtiler kendisinde görülmeye başlanır. Kişide bipolar bozukluk ortaya çıkabilir. Bir gün kendisini iyi hissederken diğer gün kendisini depresif ve bunalmış hissedebilir. Büyü yapılan kişiler bu davranışları nedeniyle çevresi tarafından sürekli olarak dengesiz birisi olarak algılanabilir.