Sabun Büyüsü

Sabun Büyüsü Nedir?

Sabun büyüsünün etkisi ve kuvveti oldukça etkilidir. Sabun büyüsünü niyetine göre farklılık gösterebilir. Sabun büyüsünü birbirlerine aşık olan çiftleri ayırmak için kullanılabilir. Eğer bu nedenle büyü kullanılacaksa bu kötü niyet göstergesidir. Sevgilileri birbirlerine kavuşturmak için sabun büyüsü yapılırsa bu iyi niyetli büyüler sınıfına girer. Sabun büyüsünü yaptırmak oldukça kolaydır. Ayrıca sabun büyüsünün yapımı son derece ekonomiktir. Kuralları doğru şekilde uygulayıp tecrübeli medyum hocalarıyla birlikte bu işlem yapıldığında büyünün sonucunda başarılı bir sonuç elde edilebilir. Sabun büyüsü, aşık etmek veya ayırmak için kullanılabilir. Bunun dışında günlük hayatta sıkça karşılaştığınız kişiler üzerinde sabun büyüsünü yaptırmak mümkündür. Sevmediğiniz kişilerin davranışlarını değiştirmesi için sabun büyüsü yöntemine başvurabilirsiniz. Bunun sonucunda istemediğiniz ve sevmediğiniz insanı kendinizden uzaklaştırarak onun iyi olan davranışlarını yansıtmasına sebep olabilirsiniz. Aşık olunan kişiyi kendinize bağlama amacıyla sabun büyüsünü yaptırabilirsiniz. Günümüzde halk arasında sabun büyüsü en çok tercih edilen ve popüler büyüler arasındadır. Sabun büyüsünün yapımı oldukça basit olduğu için yapımında genellikle hatalar yapılmaktadır. Bu nedenle bu alanda bilgili ve tecrübeli medyum hocalarla birlikte çalışmak, sabun büyüsünün daha etkili olmasını sağlayacaktır.

Sabun Büyüsü Belirtileri

Sabun büyüsü yapıldıktan kısa süre sonra belirtiler yavaş yavaş kendisini göstermeye başlar. Sabun büyüsü yapıldıktan karı tarafa bazı değişimler meydana gelir. Bu belirtiler şu şekildedir:

 • Sabun büyüsü yapıldıktan sonra karşı tarafta sağlık sorunları baş gösterebilir. Özellikle bu sağlık sorunlarına karın ağrısı gibi semptomlar eklenebilir.
 • Sabun büyüsü yapıldıktan sonra kişiler asosyal davranışlar sergileyerek kendilerini eve kapatma yoluna gidebilirler. Bu durum onların bunalıma girmesine ve depresyona girmesine neden olabilmektedir. 
 • Sabun büyüsü yapılan kişide cinsel olarak isteksizlik meydana gelmektedir. Bunun dışında kendini güçsüz hissetme durumu ortaya çıkabilir.
 • Büyünün etkisinde olan kişilerin ekonomik anlamda iyi olmalarına rağmen bir anda maddi olarak güç kaybetmeye başlarlar. Ayrıca iş hayatında bazı başarısızlıklara neden olabilir.
 • Büyünün etkisinde olan kişiler etrafına veya çevresine sürekli olarak sinirli bir tutum içerisine girer. Etrafına öfkeli davranışlar gösterirler.
 • Büyüyü yapan kişi, ilgili kişinin rüyasına sık sık girer. Bu rüyalarda özlem duygusu ön planda olur.
 • Büyünün etkisi altına girilmesi 14 günü bulabilir. 14 gün sonunda ilgili kişiyle birlikte bir araya gelerek birlikte yaşamlarını sürdürme kararı alınabilir.

Sabun büyüsü ile istenilen kişiyi kendinize aşık ederek mutlu bir hayat geçirebilirsiniz. Sabun büyüsünün belirtileri bu şekildedir.

Sabun Büyüsünün Yapılma Nedenleri

Sabun büyüsünü yapmak için birçok neden olabilir. Sabun büyüsünün kişinin kendi amacına göre değişiklik gösterir. Büyünün yapılma nedenleri şu şekilde olabilir:

 • Sevilmeyen bir insan üzerinden akıl ve ruh sağlığını bozmak adına sabun büyüsü yapılabilir.
 • Sevilmeyen kişinin ailesiyle ve eşiyle arasını bozmak için sabun büyüsü yapılabilir.
 • İşyerinde çalışıldığı sırada kıskanılan kişinin maddi olarak kötü bir duruma düşmesi için sabun büyüsü yapılabilir. Büyü yapıldıktan sonra iş hayatında dibi görerek maddi anlamda fakirleşir.
 • Sabun büyüsü iyi niyetle yapılarak başka birisini kendinize bağlama noktasına gidebilirsiniz. Ömür boyu mutluluk için sabun büyüsü yaptırılabilir.
 • İş ortamında çalışırken çok fazla efor sarf etmeden birçok başarıyı elde etmek için sabun büyüsü yoluna gidilebilir. Bu sayede iş ortamında yüksek mevkilere gelerek başarılı bir iş adamı olunabilir.

Sabun büyüsü bu nedenlerden ötürü yapılabilir. Sabun büyüsü yapıldıktan sonra en geç 14 gün içerisinde etkisini hemen gösterebilir. Bu konuda sabırlı bir şekilde beklenmesi gerekmektedir.