Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüsü Nedir?

Soğutma büyüsünün yapılmasındaki amacı iki evli kişinin birbirinin arasının bozulmasını sağlamaktan ibarettir. Bunun dışında sevgililerin arasını bozma veya onların birbirinden soğuması sağlanır. Soğutma büyüsü tehlikeli bir büyü çeşididir. Bir kadınla erkek arasındaki ilişkinin soğuması için bu büyü yapılabilir. Soğutma büyüsünün farklı çeşitleri mevcuttur. Evli olanlar veya sevgili olanlar için soğutma büyüsünün farklı çeşitleri uygulanmaktadır. Soğutma büyüsünü yaptırdıktan sonra genellikle 3 hafta içerisinde belirtiler doğmaya başlar. Soğutma büyüsünü yaptırmak için mutlaka alanında tecrübeli, deneyimli ve bilgi sahibi medyum hocalardan yardım alarak yaptırmak gerekir. Kara büyü türlerinden birisi olduğu için soğutma büyüsünü işin uzmanı tarafından yapılmalıdır. Soğutma büyüsünün yaptırılması için birçok nedeni olabilir. Bu nedenler;

 • Evli çiftleri boşanması amacıyla
 • Sevgililerin birbirinden soğuması amacıyla
 • İki kişi arasındaki samimiyetin bozulması amacıyla
 • Kişilerin arasına soğukluk girmesini sağlamak amacıyla
 • İki iyi arkadaşın arasını bozmak için
 • İnsanların birbirleriyle darılması veya küsmesini sağlama amacıyla 

Soğutma büyüsü bu nedenlerden ötürü yapılabilir. Soğutma büyüsü genellikle sevgilileri birbirlerinden ayırmak için kullanılan bir büyüdür. Günümüzde halk arasında en çok tercih edilen ve popüler olan büyüler arasındadır. Halk arasında bazı medyum hocalar sıklıkla önerilmektedir. Soğutma büyüsü için belli başlı medyum hocalar bulunur. Bir medyumun güvenilir olup olmadığını anlamak için geçmişte yaşanılan tecrübeleri araştırmanız gerekebilir. Medyum hocaların güvenilir olup olmadığını anlamanın bir diğer yoluysa hakkında yapılan yorumlara bakmaktır. Bu konuda detaylı bir araştırma yaparak içinize sinen bir medyumla çalışabilirsiniz.

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılmaktadır?

Soğutma büyüsünün yapılması için bazı malzemelere ihtiyacınız olacaktır. Bunun için herhangi bir kağıt almanız gerekmektedir. Soğutma büyüsü için gerekli malzemeler:

 • Boş bir kağıt
 • Kırmızı kurşun kalem
 • Kırmızı renkli ip
 • Tahta çubuk

Bu malzemeleri edindikten sonra soğutma büyüsüne hazırsınız demektir. Malzemeleri alarak sessiz bir ortamda büyü işlemlerine başlayabilirsiniz. Büyü yapılacak olan ortamda sizden başka kimsenin olmaması gerekmektedir. Büyüyü yaparken günlük hayattaki düşüncelerden arınmanız gerekmektedir. Büyü işlemi sırasında yalnızca büyüye odaklanmanız gerekmektedir. Ayırmak istenilen kişilerin ismini sesli bir şekilde söyledikten sonra kağıdın üzerine kırmızı kalemler yazmanız gerekmektedir. Ardından kağıdı 3 gün boyunca size en yakın toprağa gömmeniz gerekmektedir. Kağıt, 3 gün toprağa gömülü kaldıktan sonra kağıdı çıkarıp yakmanız gerekmektedir. Ardından yanan kağıdın küllerini tekrar toprağa gömerek işlemleri tamamlayın.

Soğutma Büyüsü Belirtileri

Soğutma büyüsünün belirtilerini anlamak için birçok neden bulunur. Bu belirtiler:

 • Büyünün etkisi altında olan kişiler öncelikle birlikte olduğu kişiden soğuyarak ayrıla eşiğine gelebilir.
 • Büyünün etkisi altında olan kişiler sevgili olduğu kişiyle birden anlaşamama noktasına gelir.
 • Büyünün etkisi altında olan bireyler birlikte olduğu kişiyi beğenmez.
 • Sevgili olunan kişiyle zaman geçirirken hoşlanmamak.
 • Büyünün etkisi altındayken başka insanlardan hoşlanmak ve ilgi duymak
 • Durduk yere birileriyle kavga etmek.

Soğutma büyüsünün başlıca belirtileri bu şekildedir. Soğutma büyüsü belirtileri arasında bunların sizde olduğunu düşünüyorsanız soğutma büyüsünü bozmak için harekete geçmeniz gerekebilir. Büyünün etkisi zaman içerisinde daha fazla artarak sizi etkisi altına alabilir. Bu nedenle büyünün sizi daha fazla etki altına almasını engellemek amacıyla bir an önce kurtulmak üzere harekete geçmelisiniz.

Soğutma Büyüsünü Bozma

Soğutma büyüsünün sizde olduğunu fark ettiyseniz en zor adımı tamamlamışsınız demektir. Soğutma büyüsünü bozmak mümkündür. Soğutma büyüsünü bozma işlemlerine başlamadan önce abdestli olmanız gerekmektedir. Soğutma büyüsünü bozdurmak istiyorsanız bu konuyla alakalı bir hocadan yardım alabilirsiniz. Alanında tecrübeli, bilgili ve güvenilir medyum hocalardan yardım alarak soğutma büyüsünü bozdurabilirsiniz.