Yumurta Büyüsü

Yumurta Büyüsü Nedir?

Yumurta büyüsü, eşleri birbirinden ayırmak için yapılan bir büyü çeşididir. Ev ortamında eşler arasında huzursuzluk çıkarma gibi işler için yapılan bir büyüdür. Bunun sonucunda yuvanın dağılması isteniyorsa yumurta büyüsü ile bu mümkündür. Yumurta büyüsünün sonuçları etkileyici görünse bile oldukça tehlikeli bir büyü çeşididir. Bu nedenle yumurta büyüsünü yapmak için tecrübeli bir medyum hocayla iletişime geçmelisiniz. Yumurta büyüsü için malzemeler herkes tarafından elde edilerek yapılabilir. Kıskandığınız birinin ayrılmasını istiyorsanız yumurta büyüsü ile bu mümkündür. Yumurta büyüsü, halk arasında en çok tercih edilen ve popüler büyüler arasında yer almaktadır. Yumurta büyüsünü dikkatli bir şekilde yaptırmanız gerekmektedir. Yumurta büyüsünün yanlış yapılması durumunda ortaya kötü sonuçlar çıkabilir. Bu nedenle eksiksiz yapılmalıdır. Eksik veya yanlış yapılması durumunda büyü ters tepki verebilir. Etkisi ve tesiri çok güçlü bir büyü olduğu için bu konuya ekstra dikkat etmeniz gerekmektedir. Geri dönülemez sonuçlarla karşılaşmamak adına tecrübeli ve bilgili bir medyum hocayla çalışmanız sizin için olumlu bir adım olacaktır.

Yumurta Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yumurta büyüsünü yapmak için bazı malzemelere ihtiyacınız olacaktır. Elinizde bir adet yumurta olmalıdır. Sarı renkli kağıt ve yumurta malzemeleriniz olacaktır. Büyüyü yaparken niyetinizi içinizde tekrarlamanız ve bunu sesli bir şekilde söylemelisiniz. Büyüyü yaparken gerekli sinerjiyi yakaladıktan sonra niyetinizi 17 kere yüksek sesle tekrar etmeniz gerekmektedir. Tekrar ettikten sonra içinizden niyetinizi tekrar söyleyerek yumurta büyüsünün kabul olmasını dileyin. Tüm bunları yaptıktan sonra yumurtayı sarı renkli kağıt üzerinde kırmanız gerekmektedir. Sağ ile kırdıktan sonra sol elinizi kalbinize koymanız gerekmektedir. Yumurtayı kırdıktan sonra parmağınızla karıştırmanız gerekmektedir. Ardından büyünün 1 gün bekleme işlemi başlar. Büyüyü 1 gün kurumaya bekletmeniz gerekmektedir. Kuruduktan sonra katlayın ve yatak odanıza koyun. 7 gün boyunca yatak odanızda kalmalıdır. Tüm bu işlemler sonucunda büyüyü evinize en az 200 metre olacak şekilde bir toprağa gömünüz. Yumurta büyüsü bu şekilde yapılmaktadır. Yumurta büyüsünü yapmadan önce detaylı bilgileri bir medyum hocadan almanız tavsiye edilir.

Yumurta Büyüsünün Etkileri

Yumurta büyüsünün etkileri insandan insana değişiklik gösterir. Büyüyü yapabilmek için gerekli tecrübeye sahip bir hocayla çalışılmalıdır. İnsanlar üzerinde işe yarayıp yaramadığı kolaylıkla görülebilir. Bunu görmek için niyetinize uygun ilerleyip ilerlemediğini kontrol edebilirsiniz. Örnek olarak eşleri birbirinden ayırmak amacıyla büyü yaptıysanız büyünün belirtilerini kolaylıkla görebilirsiniz. Bu büyünün belirtileri arasında:

  • Eşler ev içerisinden birbirlerinden bıkma noktasına gelir.
  • Eşler ev içerisinde sürekli muhabbet ederken bir anda sohbet edemez hale gelirler.
  • Ev içerisinde eşler arasında sürekli huzursuzluk çıkar.
  • Özellikle büyü yapıldıktan sonra eşler birbirinden ayrılma kararı alır.
  • Bu durum boşanma yoluna kadar gidebilir.

Eşleri birbirinden ayırmak için yapılan yumurta büyüsünün belirtileri bunlardır.

Uzman Medyum

Yumurta büyüsünü yaptırırken bazı araştırmalar yapmanız gerekmektedir. Bu araştırmaları yapmanızın nedeni yaptıracağınız olan büyünün daha kısa sürede etki etmesini sağlamak ve büyünün tutmasını sağlamak içindir. Günümüzde medyum hocalarla alakalı birçok internet sitesi mevcuttur. Çeşitli internet siteleri üzerinden medyum hoca arayarak görüş alabilirsiniz. Ayrıca halk arasında çokça yapılan bir büyü oluğu için daha önce yaptıran kişilerle iletişime geçerek hangi medyumlarla çalışılması gerektiğini öğrenebilirsiniz. Uzman medyum hocalar hakkında sitelerden yorum okuyarak ne kadar güçlü bir büyücü olduklarını öğrenebilirsiniz. Herhangi bir mağduriyet yaşamamanız adına detaylı bir araştırma yapmanız gerekmektedir. Yapılan bu araştırmalar sonucunda içinize sinen bilgili ilgili, uzman ve tecrübeli bir medyum hocayla çalışabilirsiniz.