Vefk Nedir ?

Vefk Nedir?

Vefk, günümüzde şifa bulmak adına yapılan güvenilir uygulamalar arasında yerini almaktadır. Halk arasında en çok tercih edilen ve popüler uygulamalar arasında yer almaktadır. Vefk, bir çeşit tılsımlı duaya verilen bir isimdir. Vefk, inen herhangi bir bağlantısı bulunmadan tanımlamak mümkündür. Vefk, belirli bir zamana ve ortamda oluşan şartlara göre sayılar veya harflerin bir araya gelmesiyle oluşan bir uygulama biçimidir. Günümüzde birçok kişi vefk uygulamasına başvurmaktadır. Vefk uygulamasında hazırlanırken bazı hesaplamaları bilmek gerekmektedir. Bu hesaplamaları bilmek için bazı dersleri bilmek gerekmektedir. Bu dersler;

 • Matematik Dersi
 • Astronomi bilgisi ve Astroloji dersi
 • Fizik dersi ve Doğa bilimleri bilgisi

Vefk yapabilmek için bu bilgiler gerekmektedir. Bu alanlarda uzmanlığı olan kişiler vefk yapabilir. Bu bilgilerden bir haber olan kişiler vefk yazamaz. Vefk uygulamasında başarısız olma ihtimali artar. Vefk hazırlamak için gerekli olan unsurlardan birisiyse güç ve kudretli olmaktır. Vefk yazmak için kişinin enerjisinin çok yüksek olması gerekmektedir. Herhangi bir kişi matematik ve fizik gibi dersleri bilmiyorsa vefk yazması mümkün değildir.

Vefk Uygulaması

Vefk uygulaması yapılırken bazı sayılar ve harfler kullanılır. Vefk uygulamasını kurallarına uygun olarak hazırlamak gerekir. Vefk hazırlama amaçları kişiden kişiye göre değişim göstermektedir. Kişinin başına gelebilecek kötü olaylardan korunmak için yapılan vefk uygulamaları bulunmaktadır. Vefk uygulamaları, kişiye özel yapılmalıdır. Bir başkası için yapılan vefk uygulamalarını siz kendi üzerinize alırsanız vefk başarılı olmaz. Başkası adına yapılan vefk uygulamasını kendi üzerinizde deneyip kullanırsanız size manevi açıdan zarar gelebilir. Bu nedenle tavsiye edilmemektedir. Vefk yaptırırken bu konuda uzman bir kişiye iletişime geçmeniz sizi açınızdan olumlu bir adım olacaktır. Bunun için manevi değeri çok yüksek ve enerjisi yüksek kişilerle çalışılması tavsiye edilmektedir. Ayrıca bu konuda detaylı bilgi alabilmek için tecrübeli bir medyum hocayla çalışmanız olumlu bir adım olabilir. Tecrübeli bir medyum hocası bulmak günümüzde daha kolaydır. Vefk uygulaması hakkında detaylı bilgiler için çeşitli internet siteleri üzerinden medyum hocaları araştırabilirsiniz. Halk arasında çokça yapılan bir uygulama olduğu için birçok kişiden hoca tavsiyesi isteyerek herhangi bir mağduriyet yaşamadan vefk uygulaması yaptırabilirsiniz. Vefk uygulaması yapılmadan önce hesaplamalar dikkat edilmesi önerilir.

Vefk Çeşitleri

Vefk uygulamaları kişiye özel olarak hazırlanır. Bu nedenleri vefk çeşitlerinin daima doğru bir şekilde buna göre hazırlanır demek yanlış bir tutum olabilir. Vefk çeşitlerinin doğru bir şekilde uygulanması için Ateş, su, toprak ve hava elementlerine göre hesaplama yapılması gerekmektedir. Vefk uygulaması yapılırken hesaplamalara dahil edilen etkenler şunlardır:

 • Manevi enerji seviyesi
 • Sahip olunan burç grubu
 • İlgili burcun özellikleri
 • Lider ve yönetici gezegenler
 • Gezegenlerin veya yıldızların birbirleriyle olan ilişkisi
 • Yıldızların saatleri
 • Uğurlu günler ve gece saatleri
 • Ebced Hesabı

Hesaplara dahil edilen unsurlar bu şekildedir. 

Vefk Taşımak Günah Mı?

Vefk rahmani bir uygulamadır. Muskanın içerisinde taşıdığı manevi değer zaman geçtikçe etkisini kaybetmektedir. Vefk, çok güçlü bir uygulama olduğu için gücünü her zaman saklı tutar. Bu güçle birlikte kainat ve evren var olana kadar etkisi devam eder. Allah-u Teala, bu konuda sizlere verilen her türlü imkanı kullanmanızı farz kılmıştır. Bu durum için herhangi bir problemle karşılaşmanız yeterlidir. Bu nedenle vefk uygulaması inanç anlayışlarına uygun olarak görülmüştür. Vefk uygulamasıyla ilgili detaylı bilgileri birçok medyum hocasından alabilirsiniz. Bu yöndeki araştırmalarınızın daha detaylı bilgilerine erişmek için internet sitelerinde bulunan medyum hocalarla iletişime geçmeniz tavsiye edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir