Voodoo Büyüsü

Voodoo Büyüsü Nedir?

Voodoo büyüsü, kişilerin gündelik hayatlarında devamlı mutsuz olmasını sağlayan bir büyü türüdür. Kısaca Voodoo büyüsüne kara büyü denilebilir. Voodoo büyüsünün etkisi çok güçlüdür. Büyü yapıldığı zaman etkisi yüksek olduğu için büyü yapılan kişinin devamlı olumsuz durumlarla karşılaşmasını sağlar. Voodoo büyüsüyle birlikte sevmediğiniz kişilerin yaşamlarında mutsuz olmasını sağlayabilirsiniz. Büyü yapılan kişinin devamlı negatif olaylarla karşılaşması sağlanır. Büyünün yapıldığı kişilerde ruhsal çöküntüler baş gösterir. Ayrıca bedensel anlamda kendilerini çöküşte hissederler. Bu kişiler ilerleyen zamanlarda bunalıma girerek intihar eşiğine bile gelebilirler. Voodoo büyüsü, tılsımlı sözcüklerle birlikte yapılmaktadır.  

Voodoo Büyüsü Nasıl Yapılır?

Voodoo büyüsünü herkes yapamaz. Bu büyüyü yapabilmek için mutlaka tecrübeli bir medyum hocayla çalışmak gerekir. Bu konuda uzmanla çalışılması gerekenlerden birisidir. Voodoo büyüsü kara büyülerin arasında en sert olanlarından birisi olduğu için uygulama esnasında çok dikkatli olunmalıdır. Voodoo büyüsünün uygulanmasında yapılan her bir hata büyünün etki etmemesine veya değişik problemler ortaya çıkarabilir. Voodoo büyüsüne başlarken elinize bir oyuncak bebek almanız gerekmektedir. Ayrıca büyünün yapılacağı kişinin saç teli ve tırnağını almanız gerekmektedir. Gerekli malzemeler toplandıktan sonra oyuncak bebeğin üzerine tılsımlı sözcükler okunmalıdır. Okunduktan sonra oyuncak bebeğin üzerine iğne yardımıyla büyü yapılan kişinin nereden yara almasını veya hastalığın nereden baş göstermesini bu iğne yardımıyla belirleyebilirsiniz. İğneyi bebeğin herhangi bir yerine batırabilirsiniz. Büyü yapıldıktan sonra büyü yapılan kişide hayatında devamlı olarak olumsuz bir durum meydana gelir. Kişinin ilerleyen zamanlarda ruhunda ve bedeninde bir çöküş meydana gelmektedir. Tüm bunların sonucunda kişi şuursuz bir şekilde yaşamına devam edebilir. Ancak kişi bu durumu anlamayıp isyan gösterdiği zaman sonu intihara kadar sürüklenebilir. 

Voodoo Büyüsünün Belirtileri

Voodoo büyüsünün belirtilerinin anlaşılabilmesi için büyünün medyum hoca tarafından yapılması gerekmektedir. Medyum hoca tarafından yapılan büyünün belirtileri hemen ortaya çıkar. İlk belirtiler kişinin hal ve tavırlarıyla ortaya çıkmaktadır. Bu kişilere büyü yapıldığı zaman ailesine ve çevresine sürekli olarak bir öfke ve sinirli bir tutum içerisinde olurlar. Bu davranışları sergileyerek ailesinden uzaklaşarak kendisini izole bir alana alır. Kişi sosyal hayatından çıkarak kendisini asosyal bir hayata kapatır. Bu durum kişide bunalıma ve depresyona sebebiyet verebilir. Bunun sonucunda kendisini intihar eşiğindeyken bulabilir. Büyünün etkisi altında kalan kişiler uyku uyuyamaz. Kişi rüyasında sürekli kabus görerek uyanır. Sonuç olarak kişilerin uykuları sürekli olarak düzensiz bir hal almaktadır. Büyü yapılan kişinin mantıksız bir şekilde hareket etmesi veya akıllarının başka yerlerde olması gibi davranışlar gösterir. Ayrıca bu kişiler delirmiş gibi davranarak sağa sola saldırganlık derecesinde hal ve tavır takınabilir. Voodoo büyüsü yapıldıktan sonra bu tür belirtilerle karşılaşmak olasıdır. Belirtilerin anlaşılması ancak çevresi tarafından mümkündür.

Voodoo Büyüsü Türleri

Voodoo büyüsünün birçok türü bulunmaktadır. Voodoo büyüsünün türleri hangi amaçla yapıldığına göre değişiklik gösterir. Büyünün kara büyü olması nedeniyle büyü yapılırken ortaya devamlı olarak kötü niyet çıkar. Hayatınızda sevmediğiniz birisinin kötü ve acımasız bir çöküntü yaşamasını istiyorsanız bu konuda tecrübeli bir medyum hocayla çalışmanızda fayda var. Bebeğin herhangi birine iğne batırıldığında, iğne batırılan yerde bir yara veya hastalık ortaya çıkar. Bu sizin amacınıza göre değişikli gösterir. Büyü yaptırılırken birçok nedene dayalı olarak yaptırılabilir. Kara büyüyü uygulamak için bir kişiye olumsuz durumlar yaşatmak adına tecrübeli bir medyum hocası vasıtasıyla büyü kolaylıkla yaptırılabilir. Büyü yapıldıktan sonra kişide olumsuz davranışlar ortaya çıkarak hayatında olumsuzluklar meydana gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir